Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a tranzisztoros...

Mi a különbség a tranzisztoros és a modellező gitárkombó között?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Line6 Spider IV 30-as gitár erősítőt.

Az egyik honlapon 60e-ért láttam a másik honlapon 48e-ért viszont itt a modellező gitárkombó kategóriában.



2014. dec. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés. A két fogalom az erősítő két külön tulajdonságára utal. A tranzisztoros a működési elvére utal az erősítőnek. Egy tranzisztoros erősítő is lehet modellezős, ez annyit jelent, hogy különféle erősítők hangján meg tud szólalni, sokféle hangzás benne van, nem kell már effektpedálokat használni. Persze így nem lesz olyan erőteljes sound, mint a rendes erősítőn, de valamit valamiért..
2014. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Csak azt nem tudom hogy az egyik honlapon miért olcsóbb 12ezerrel az erősítő.. valamivel kevesebbet tudna? dehát nemhiszem mert a leírásban a tulajdonságok ugyan azok.

Éreztem hogy hülye kérdés lesz :)

2014. dec. 27. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem különbözik, nyugodtan vedd meg a Muzikernél. Vannak néha ilyen árkülönbségek az üzletek között.
2014. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okay :D köszi a választ ! :D
2014. dec. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!