Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szégyen ha 18 éves férfi...

Szégyen ha 18 éves férfi létemre ez az egyik kedvenc zeném?


2014. dec. 27. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Már miért lenne az?

Nagyon jó hogy te inkább igazi zenét hallgatsz és nem a többi birka után mész, a sz*ros kis pop meg a rap sz*rjaikkal együtt. Az már nem is igazi zene, hanem népbutítás!


Amúgy meg én is ilyeneket hallgatok szintén 19 évesen férfi létemre.

2014. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Jaj. A zenei ízlés hogy lehet szégyen vagy nem szégyen? Olyan és kész, nem vagyunk egyformák, teljesen normális, hogy valaki ezt szereti, valaki meg mást. Rám is mondták már, hogy "béna, fura" zenéket hallgatok, de az ilyen emberek értelmi szintje nem is túl meggyőző.

17/L

2014. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LauraAk26imádó válasza:
100%

szerintem ez egy kicsit se szégyen,sőt dicsekedni kéne vele mert ezek nagyon szép zenék és nem kell érte megsértődni ha azt mondják mások hogy ez a zene 80 éveseknek való nem igaz

EZ NEM SZÉGYEN!

2014. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, főleg festés közbe szoktam ezeket hallgatni, itt van 2 képem ha kíváncsiak vagytok rá:

[link]

[link]

2014. dec. 27. 19:04
 5/11 anonim válasza:
100%
én is művészibb lélek vagyok :D 19/F, nincs abban semmi rossz :)
2014. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ó, nagyon szépen festesz. Én is rajzolok, bár közben elég változatos zenéket hallgatok, hangulattól függ. Mostanában ez a kedvenc: https://www.youtube.com/watch?v=unCVi4hYRlY

Nem mennél el helyettem felvételire? :D

2014. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez teljesen jó! Különben is,hogy milyen zenét szeretsz, az egy belső érzés, amit te érzel jónak,ami neked kellemes, evidens, hogy azt hallgatod. Miért akarnál beleolvadni a tömegbe? Gondolod, hogy van valami mások által előírt "kedvenc zene", és neked is ahhoz kell alkalmazkodni? Saját egyéniséged van, fogadd el magad, és ne hadakozz kérlek, önmagad ellen!
2014. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen rendesek vagytok, jólesik amiket irtatok, minden jót nektek
2014. dec. 27. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Én is imádom.

20/F

2014. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz :DD Én is szeretem a komoly zenét , de ezeket csak egyedül szoktam hallgatni
2015. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!