Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitár a jobb?

Melyik gitár a jobb?

Figyelt kérdés

Epiphone sg g400 vagy les paul v100?

rock bandába kellene(ac dc, jet)

kombóm: marshall mg100dfx



2014. dec. 28. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Két teljesen más forma, nem lehet kijelenteni, hogy bármelyik is jobb lenne. Hangkarakterben nincs köztük olyan nagy különbség, mindkettő teljesen okés rockra.

Ki kellene próbálnod, hogy melyik forma kényelmesebb neked, én az LP-t például kifejezetten kényelmetlennek tartom, az SG-kilyen szempontból nekem bejövősebbek, bár azoknak meg a fejnehézsége tud elég bosszantó lenni, de ízlésekbés pofonok, ezért kell kipróbálni.

2014. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Ahogy említetted 'ki kell próbálni , hát én úgy is tettem az sg nekem kényelmesebb volt, mint a les paul. A les paul clean-je egy kicsit jobban tetszett de szólójátékokra az sg jobb volt.
2014. dec. 28. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!