Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a 10 vagy 5 kedvenc metál...

Bann Shift Dell kérdése:

Ki a 10 vagy 5 kedvenc metál gitárosotok és miért?

Figyelt kérdés

Nekem(nem sorrendben): Chuck Schuldiner,Les Claypool,Van Halen,Jason Becker,Dave Mustaine,Cliff Burton,Dick Dale*,Jeff Waters,Scott Ian,Buzz Osbourne.

*=ő surf rock gitáros de kegyetlenűl nyomta



2014. dec. 28. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
EVH, és a rainbow gitárosa.
2014. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Richie Blackmore (az előző rágondolhatott, ő gitározott a Rainbowban is, bár a Deep Purple-ben sztem jobbakat alkotott)

2. Tony Iommy

3. Daron Malakian

4. Dave Murray

5. Randy Roads

2014. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Les Claypool???

Ő inkább basszgitáros.

2014. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jason Becker

Marty Friedman

Yngwie Malmsteen

Dimebag Darrell

Eddie Van Halen

Jeff Loomis

Randy Rhoads

stb...

2014. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem sorrendben: Dave Mustaine, Marty Friedman, Jeff Waters, Dan Spitz, Alex Skolnick. Cliff Burton pedig basszusgitáros (volt).
2014. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De Cliff Burton basszgitáros...
2014. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, tudom hogy Cliff és Claypool bass gitáros, de a bass gitár is gitár, nem szedtem külön
2014. dec. 30. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehéz. Randy Rhoads, Marty Friedman, Dave Mustaine, Dimbag Darrell, Cliff Burton.
2014. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
OFF: #6: De azért elég jól szólózott is a basszus gitárján megjegyzem pl. Anesthesia (Pulling Teeth)... Egyébként meg nem csak szóló gitáros lehet jó- ott vannak a ritmus és basszgitárosok, ha nem is figyelsz rájuk.
2014. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...vagy For Whom the Bell Tolls, Orion... Egyébként tudom, hogy jól szólózott, de a basszgitár, és a szólógitár 2 külön hangszer. Ennyi erővel valami lantost is oda írhattál volna... A másik meg: honnan tudjuk, hogy mire gondolsz és mennyire vagy hülye?
2014. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!