Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » B my lake-en mennyire hangsúly...

B my lake-en mennyire hangsúlyos a drum and bass zenei stílus?

Figyelt kérdés
Melyik fesztiválra menjek, ahol sok dnb előadót hallgathassak meg? Magyarországi fesztiválokban gondolkodom (VOLT, BALATON SOUND, SZIGET B my lake).

2014. dec. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar megyében tudom ajánlni a KEXX fesztivált, ott full underground téma megy. De ha a felsők közül kell választani, akkor szerintem egyértelműen B My Lake, de szerintem ott sem igazán a drum n bass a meghatározó, hanem "fukkthegenres" címszó alatt van minden, moombah, trap, tipikushouse, dubstep/dnb, stb.
2014. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

let it roll-on is gondolkoztam még, csak az a problémám, hogy nem tudom, hogy mennyire biztonságos

köszönöm a válaszod

2014. dec. 31. 14:41
 3/7 A kérdező kommentje:
eseteleg, ha te már voltál ott tudnál mesélni erről a fesztiválról? :)
2014. dec. 31. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Let It Roll az überdnb, nem tudom itthon mennyire pörög, úgytudom az inkább külföldi. Meg ott is inkább ezek a lájtibb dnb-k mennek, inkább ezaz Andy C, Netsky, Camo & Crooked vonulatról tudok, nem a darkstep meg hasonlók.


Sajnos amúgy még nem vettem részt ilyen fesztiválokon, másra költöm azt az évi 50-100 ezer forintot, amit nagy nehezen kigazdálkodok. :D

2015. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek annyira nem lightos dnb-k :D, ez nem liquid drum and bass :D, egyébként ezek az előadók érdekelnek főként. Sajnálom, hogy Magyarországon nem sok dnb van a fesztiválokon.
2015. jan. 5. 14:58
 6/7 anonim válasza:

tudom h már kicsit későn irok csak megakatt a szemem a kérdéseden :D

én Szlovákiában voltam már Let it roll OPEN AIR on és messze a legjobb, nagyon sok dnb fesztiválon voltam még DOMINATORON is ami hardcore dnb de ott sem éreztem magam annyira jol mint let it roll on, és nemsokára lessz megint szlovákián csak ajánlani tudom, egyébként ha meg Pesti vagy akkor az Akvárium nevű helyet tudom ajánlani két hetente nagy drum and bass bulik vannak nagy emberekkel, en ittvoltam már Wilkinsonon, Noisian, camo and crooked meg stb ( :

2015. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pipo88 válasza:

Sziasztok!

Én is mennék ilyen partikba, meg fesztiválokra, csak nem nagyon tudok kivel :(

A barátaim nem nagyon szeretik ezt a zenei stílust :/

A Let it roll mennyibe fájt összesen mindennel együtt (utazás, belépő, szállás, stb.)?

Köszi

2015. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!