Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek török énekesnőket?...

Ismertek török énekesnőket? Tudnátok linkelni szerelmes számokat?

Figyelt kérdés
Keresek egy zenét. Egy nő énekelte törökül. Szerelmes vagy erotikus volt. Arról szólt, hogy minden estét együtt töltene a párjával. Nem tuc-tuc volt, inkább patetikus.

2014. dec. 29. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Şebnem Ferah zenéi hasonlítanak rá legjobban.
2014. dec. 29. 22:40
 2/5 A kérdező kommentje:

A szám címe, amit keresek angolra lefordítva: "I love to love". (Törökül nagyon hosszú volt, nem tudtam megjegyezni.)

A stílusa erre hasonlít:

http://www.youtube.com/watch?v=GoEVIoeUV3A

(A linkelt szám teljesen másról szól. Nem ez az énekes énekli, hanem nő. Ez a stílusára egy bemutató.)

2015. jan. 25. 14:47
 3/5 anonim válasza:
Alabína, Elissa ?
2015. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én csak egyet ismerek: Sibel Can. Egyszer Ausztriában tankoltam egy benzinkúton és odajött hozzám egy török srác, aki azt mondta, hogy első látásra belém szeretett, mivel úgy nézek ki mint a kedvenc énekesnője, Sibel Can :-)))) Bocs, hogy elmesélem, csak olyan jó poén volt akkor ott a kúton, hogy hazajöttem és rögtön rákerestem a youtubon erre az énekesnőre.. :-)))
2015. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!