Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek egy ilyen lányt...

Szerintetek egy ilyen lányt rá lehet szoktatni a rock zenére?

Figyelt kérdés

Magyar zenéket szokott hallgatni.mint például Halott Pénz,Wellhello nemtom még mik vannak hasonlók.

Hozzá lehetne szoktatni a rock zenéhez?



2014. dec. 31. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Régen én is hasonlókat halgattam most meg slipknot-ot bring me the horizon-t halgatok leggyakrabban + skillet,green day,black veil brides,blink 182,falling in reverse,guns ang roses,avanged sevenfd,sex pistols,misfits meg hasonlók :D (15L)
2014. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem kutya az bazzeg, hogy szoktasd :) Mutass neki zenéket, hátha tetszik neki!
2014. dec. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem "rászoktatás" kérdése... Én régen annyit mondtam a rockra hogy "fúj depressziós zene" akkor 16 voltam... azóta volt egy full rocker punk barátom aki mutatott pár rock számot már rég vége annak a kapcsolatnak... most 19 vagyok és azóta rise against, motionless in white, linkin park, bring me the horizon és még jó pár együttes... attól független country, hose, dubtep stb és a kedvenc műfajom a drum and bass meg a chillstep mégis imádom a rockot főleg ha kivagyok :D Szóval ha jó zenét mutatsz neki szeretni fogja és magától is keresni fog és hallgatni.. ha nem működik ejtsd mély depresszióba akkor tuti rászokik (vicc) :D
2014. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod rászoktatni?:D Egyébként ha mutatsz neki számokat, megszerettetheted vele
2014. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!