Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tokio hotel rajongók! Melyek...

Tokio hotel rajongók! Melyek a banda legfontosabb dalai?

Figyelt kérdés
Azokra a dalokra gondolok, amik úgymond "kötelezőek". A leghíresebbek. Előre is köszi!
2015. jan. 3. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Schrei

Durch Den Monsun

Der Letzte Tag

Übers Ende der Welt

Spring nicht


Ezek voltak a legnagyobb slágereik.

2015. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 3. 21:21
 3/6 anonim válasza:

Durch den Monsun, Schrei, Rette Mich, Der Letzte Tag, Übers End der Welt, Spring Nicht, Monsoon, Ready Set Go, Am deiner seite (ich bin da), Scream, Don't Jump, Heilig, Automatisch, Automatic, World Behind My Wall, Láss uns Laufen, Darkside of the Sun, Hurricanes abd Suns, Mädchen Aus Dem All, Run Run Run, Girl Got a Gun, Love Who Loves You Back


Eezek igy a nagyobb számaik, ha jól emlékszem a sorrendre akkor sorban írtam le :)

Nekem aZ első albumuk második kiadása tetszik a legjobban! :) ha ajánlhatom azt akkor hallgasd meg :) Szinte minden szám átadja a dal lényegét/mondanivalóját. :)

2015. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem aZ első albumuk második kiadása tetszik a legjobban!"


Mármint az angolosított? Szerintem azért eredeti nyelven az igazi.

2015. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én régen szerettem nagyon a Tokio Hotelt, ma már annyira nem, viszont azok voltak a legfontosabb dalok szerintem, amikből klipeket is készítettek.
2015. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4es nem nem az angol verzióra gondoltam hanem a Schrei - So Laust du Kannstra :) az az első album 2. Kiadása :)
2015. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!