Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez normális? Nem tudom kikapcs...

Ez normális? Nem tudom kikapcsolni.

Figyelt kérdés
Soha nem voltam oda a mulatósért, primitív zenének tartottam, hip-hopon, rockon szocializálódtam.Szilveszteri bulin végig a most divatos EDM számok mentek, amikor pedig elkezdett laposodni a buli, a DJ benyomott pár mulatós zenét, nagyon jó volt, akik kint voltak cigizni, azok is egyből jöttek befelé, pedig nem vagyunk az a klasszik mulatós célközönség.Olyan jót buliztunk rá, hogy azóta is ezek mennek a fejemben.

2015. jan. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Mulatós vagy lagzis zene?

Mert a mulatós az hányadék a lagzis meg a legjobb zene amit buliba/bálba el lehet képzelni. :)

2015. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy olyan középiskolába járok ahol szinte mindenki Hennát, Kocsis Janikát, Kis Grofót 0meg ilyeneket hallgat. Amikor kilencedikben bekapcsolták az avatón Kis Grofót nem tudtam hova kerültem.. mindenki énekelte a számot, én meg hülyén éreztem magam, hogy nem tudom a szöveget és nem is ismerem a zenét :D az osztályban is sokszor bekapcsoltak mulatós zenéket és utáltam, hányingerem volt tőle. Na most meg szinte csak mulatóst hallgatok így 3 év elteltével! :D
2015. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!