Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az előadója annak a dalnak,...

Ki az előadója annak a dalnak, aminek a videoklipje a következő dologról szól?

Figyelt kérdés
A fiú hétfő reggel összefut egy csajjal, de közbejön valami, így elszalasztja azt, hogy megismerkedhessen vele. Másnap reggel amikor felébred, akkor ugyanazok a dolgok történnek meg vele, mint ezlőző nap, és ki tudja javítani a korábbi nap problémáját, de újabb gond merül fel... de másnap reggel újra a hétfői nap kezdődik... a szöveg valami olyasmi, amiben a napokat sorolják fel angolul: Monday..... Thusday, Wednesday.....aztán végül pénteken minden megoldódik, mert elmennek randizni, valami étterembe
2010. febr. 5. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem Black Eyed Peas--I gotta feeling nem 100%

http://www.youtube.com/watch?v=19rG2CHvCQY

2010. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neeeeeeeem, kb 2 éve láttam ezt a klipet, lassú dal.
2010. febr. 5. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok

bocsi csak a napok felsorolása miatt gondoltam.))itt is benne van:)sajna nem tudom:(

2010. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lola : Say you love me nem ez?XD

ebben is mennek a napok:D

2010. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fiú az előadó, nem magyarul énekel, és nem is magyar nemzetiségű:-( fehérbőrű, rövid sötéthajú
2010. febr. 5. 13:05
 6/9 werte ***** válasza:
100%

Craig David - 7 days (szerintem ezt keresed), de szerintem ez 2001-es tehát sokéves:)

http://www.youtube.com/watch?v=ABuWphlnZ1A&feature=fvst

2010. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 werte ***** válasza:
100%
előző vagyok. a klip az "Idétlen időkig" filmre hajaz. Tehát egy nap ismétlődik a srácnak 1 napja és minden nap javít magán valamit, ahogy afilmben Bill Murray is:)
2010. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Seven days sztem is,erre tippeltem
2010. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ő az:-D

Nagyon szépen köszönöm! :-D

2010. febr. 5. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!