Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ének otthoni felvétele?

Ének otthoni felvétele?

Figyelt kérdés
Szeretnék otthon felvenni éneket és pár kérdésemre szeretnék választ kapni. Ha valaki ért ezekhez esetleg tapasztalata is van vele legyen szives segítsen. Megjegyzem nem profi szinten stúdió albumra szeretném felvenni, hanem egyszerűbb coverokra amit youtubra raknák fel. Gitározok is és a gitár felvételét már vágom. Van 1 Roland Dual Capture interfacem. Ebbe lehetne a mikrofont dugni és úgy felvenni? Továbbá milyen egyszerű programot ajánlanátok a felvételhez? Mikrofonok közül milyet ajánlatok? Dinamikus mikrofonra gondoltam olyan 5-6000 ft-ért azok milyenek? Használhatók valamire? Még egyszer megemlítem nekem coverokra kellene. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 7. 20:48
 1/5 anonim válasza:
Azzal nem fogsz sokra menni. Ha éneket akarsz fel venni akkor szűrös mikrofont ajánlok de az kb 30 ezer forint. akkor már jobban jársz ha studioba mész és ott az a legjobb minöség.
2015. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd a "Hangstúdió Sufni" blogot.Ott sok kérdésedre választ kapsz... ;)
2015. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. jan. 7. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretném tudni az első válaszolótól, hogy mit ért azon, hogy szűrős mikrofon. Csak mert ma már sokadszor látom, és ilyen nincs :)
2015. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek a Behringer C1 mikrofon jó lenne? Roland Dual capture interface elég hozzá v kell még vmilyen táp is?
2015. jan. 8. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!