Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Leszbikus lányok, milyen...

Leszbikus lányok, milyen zenéket hallgattok?

Figyelt kérdés
Gondolom főleg személytől függ ez, de arra kiváncsi lennék van e olyan nő, akinek nagyon megfogott valamiért a hangja. Vagy írhattok leszbikus nőket is, akiket ismertek és szívesen hallgatjátok.

2015. jan. 8. 20:13
 1/8 anonim válasza:

Lana Del Ray.

Miley Cyrus:)

2015. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Halestrom, Dorothy, Fit for rivals, Joan Jett, Taylor Swift... hirtelen ennyi jutott eszembe :D
2015. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Halestorm, Dorothy :D Több nem jut eszembe amiben csaj énekel és jól is néz ki. :D Egyébként a metált is szeretem de amikor egy csaj hörög (pl.:Arch Enemy) na attól agyfaszt tudok kapni főleg ha közben még látom is Amy Lee-t :D Mert hát azért egy olyan nőből, hogy jön ki ilyen hang? :D
2015. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kivètel nèlkül minden műfajt hallgtok. Nagy kedvenceim a metál, a hard- ès alternatív rock, relaxációs, lassú zenèk, dubstep ès, electro.

Legjobban a Halestorm rockbanda női ènekesènek, Elizabeth Halenek a hangját ès alakját imádom. Nem tudom, mièrt, de annyira megfogott, órákig tudom hallgatni, akárcsak az Evanescence ènekesnőjèt.

15/L

2015. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Mindenfélét hallgatok, ami a rádiókban megy, nekem az tökéletes. Ezenkívül elektro-t hallgatok, amikre lehet bulizni. Az ilyen rock,metal, stb.. áll tőlem a legtávolabb. Voltak nők, akiknek a hangjába szerelmes lettem egyből,aztán rájuk gugliztam képkeresőbe, egyből kiábrándultam. :D Más típusú hangszín tetszik zenében, és más a szimpla beszédben.
2015. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ès kizárólag Lagzi Lajcsit hallgatok.
2015. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én leginkább klasszikus zenét hallgatok, nagyon kedvelem Debussyt, vagy Chopint, Csajkovszijt stb,. és szívesen hallgatok kortárs klasszikus zenét is, pl. Havasit, vagy Ludovico Einaudit.És szeretek minden olyan művet, amit hárfára írtak, és a szimfónikus zenét is. Főleg azért hallgatom őket, mert magam is zenélek, zongorázom, ezenkívül másik nagy célom, hogy hárfázni is megtanuljak.

Énekesnők, akik pedig nagyon megfogtak,az Anja Harteros illetve Cecilia Bartoli. Ők opera énekesnők, nagyon szép hanggal, és lehetne 3 kívánságom, valamelyikük hangját szívesen kérném magamnak:)(ők ketten nagyon szép nők, és a személyiségük is nagyon rokonszenves:) ) Könnyedebb zenét is szoktam hallgatni, pl. nagyon szeretem a Ghymest, vagy a Holdviolát:)


27/nő/L

2015. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ? Miért ? Akkor neked is arról szólnak majd a "Muzsika Hangjai" ?
2015. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!