Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan ember aki stúdiót...

Van olyan ember aki stúdiót keres zenekarozáshoz vagy saját club zenéinek megírásához? Olcsón jó minőségbe?

Figyelt kérdés

Nem hirdetek, csak érdekelne, hogy lenne-e ilyenekre igény.

Tervezem, hogy csinálok egy kis stúdiót és hogy nagy valószínűséggel úgy alakítanám ki, hogy felvételt is tudjak készíteni hangszeres zenéhez stb...

Vélemények?


2015. jan. 9. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolytalan a dolog.
2015. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá minimum 14 millió forintod, akkor nem tudsz olyat összerakni, ahova érdemes elmenni. Nem rosszallásból mondom, annyi alatt nem jön ki a hangszigetelés, a feljátszóhelység kialakítása és az eszközpark.
2015. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszközparkra annyit mondok, hogy la2a diy kit-em van, vagy peq diy kitem is, lényegesen olcsóbban jöttem ki mint ha az eredetit vettem volna meg. Vagy stúdió helység az adott már, hangszigetelést a kontroll szobának úgyszintén meg tudtam oldani. Eszközparkot tekintve tényleg nem kell félteni, azt én megoldom magamnak. Lényegében a pénz most egyáltalán nem érdekel, hanem, hogy ilyen stúdiókra mennyire van kereset?
2015. jan. 9. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, baráti körben közepes, általánosságban semennyi. Thanks for playing.
2015. jan. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Baráti körre meg egy sima projekt stúdió is elég vagy egy rádió minőségű is. Tehát akkor a hangszer stúdió része kimaradhat ennyi erővel.
2015. jan. 11. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!