Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kiket tartotok a legjobb...

Kiket tartotok a legjobb angol nyelvű hiphop/rap előadóknak, és miért?

Figyelt kérdés
Én Kendrick Lamart, nagyon bejön a stílusa, kivételes tehetsége van a raphez.

2015. jan. 9. 05:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem Kanye West a kedvencem. Összerakott egy-két nagyon ütős mainstream albumot(College Dropout, My Beautiful Dark Twisted Fantasy), a Yeezus pedig nagyon különleges zene de óriási.


A "régiek" közül csípem Notorious B.I.G-t.

2015. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem az 808 & Heartbreak is tetszik 1-2 számtól eltekintve.
2015. jan. 9. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó az ízlésed... Nekem, akinek nagyon bejön a stílusa, az Maxi Jazz. Továbbiak: B-Real, Sen Dog, Del Naya & Daddy G (Massive Attack), Eminem (2000-es években képviselt egy olyan stílust, ami bejött nekem, a mostani stílusa annyira nem jó), Snoop Dogg... Most ennyi jutott eszembe.
2015. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mos Def-et még kihagytam.
2015. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3 Eminemmel én is így vagyok, nagyon bírtam a régebbi zenéit(Eminem Show pl.). Mostanában túl komolyan veszi magát, pont olyan lett mint akiken régen röhögött.
2015. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ha már itt tartunk snoop is eladta magát:D

összeáll minden szarral featre mint pl derulo...

2015. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj, igaz... Most már csak egy kommersz parodista, régen pedig milyen jó is volt... Murder was the case, Still, Who Am I, Vato... Esküszöm, még a Drop It Like It's Hot is jó volt :D Régi szép idők... Az a baj, hogy ezek az előadók nem tudják, hogy mikor kell abbahagyni, ő is már sajnos kiégett, mint a Metallica.. :D
2015. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tupac, Wiz Khalifa
2015. febr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2pac-ot meg wiz kalifát egymás mellett említeni?

VICC

2015. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért említi a két hip-hop előadót egymás mellett, mert egyértelműen divat raprajongó.
2015. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!