Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hazánkban milyen nagyobb...

Ladylatex kérdése:

Hazánkban milyen nagyobb elektronikus zenei kiadók működnek?

Figyelt kérdés

Tudnátok esetleg néhányat véleményezni, illetve általuk támogatott DJ-ket felsorolni?


Köszönöm a segítséget!



2015. jan. 9. 19:37
1 2
 11/11 Decsi Kálmán válasza:

Kicsit megkésve, de megérkeztem én is.

Vannak hazai kiadók és semmi hátrányod nem fog belőle származni, de ha meg mégis valamilyen oknál fogva külföldire esik a választás, nem sok értelme van a világ legnagyobb kiadójainál kilincselni, hacsak tényleg nem vagy akkora tehetség.

Továbbá, olvasva a kommenteket, van némi (hatalmas) zavar.

A DJ-k zenéket játszanak le, nem pedig konkrétan azokat készítik.

Sokszor hallom hogy ennek meg annak a DJ-nek milyen számai vannak a mixben, mármint erősen azt sugallják, úgy hiszik az akkor már "övé".

Persze lehetséges hogy ez mellett az illető csinál sajátokat, de nem erről szól a szakma hogy csak azt játszod amit te írsz.

Amire ti gondoltok az a producer, aki zenéket szerkeszt, teljesen más dolog.

Az ő munkáikat játszák le a lemezlovasok.

Amint mondottam, van olyan hogy a kettő együtt is megy, de egyik nem feltétele a másiknak.

Magyar kiadókat nem sorolnék, nem tudom milyen stílusra gondoltok, anélkül kár agyalni.

2019. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!