Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Junkies...

Mi a véleményetek a Junkies Félelem és Reszketés Budapesten című albumáról?

Figyelt kérdés
Nekem óriási csalódás. Régebben imádtam őket, rajtuk nőttem fel. És mai fejjel is állítom, hogy a Tabuig az egyik legfantasztikusabb magyar zenekar voltak. A Degenerációig is egész jók voltak. De a Mi van veled? Semmi? szerintem hallgathatatlan lett, pedig nagyon is elfogult vagyok, de erre nem lehet mást mondani. És ez az új szintén. Nem is tudtam, hogy kijött új album, teljesen véletlen találtam meg Youtube-on. Ahhoz képest, hogy tavaly Fonogram díjat kaptak, úgy látszik senkit nem érdekelnek. De akkor mi értelme volt ennek a "stílus váltásnak"? Új rajongóik nincsenek, a régiek meg fogják a fejüket.

#album #rock #punk #Junkies #Félelem és reszketés Budapesten
2015. jan. 10. 23:35
 1/2 anonim válasza:

Nem direkt váltottak stílust.Megváltoztak ők és a zenéjük is változott.Így is sok rajongójuk van,sokan változnak velük együtt.

Valóban teljesen mások a mostani számaik,mint a régiek,de ezen nem tudunk változtatni.

Egyébként készült egy interjú Szekeres Andrással a lemezzel kapcsolatban,meg lemezkritikák is jelentek meg.A Junkies facebook oldalán megtalálod a linkeket.

2015. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén régi rajongó vagyok, nekem a Káros, Nihil, Tabu, Sx7 négyes az, amit hibátlannak tartok. Érdekes módon, bár más a zene, nekem a Mi van veled? Semmi? is bejött, azon szerintem kifejezetten jó dalok voltak. Inkább a Szép új világ, Degeneráció környékén éreztem némi laposodást.

Viszont ez az új szerintem is nagyon rosszul sikerült, mert nem csak, hogy más a stílus, de a dalok is gyengék. Talán a Hazudni muszáj az egyetlen jó szám a lemezen. Az album második fele meg tényleg olyan, mintha nem is Junkiest, hanem valami másodvonalbeli alter-britpop zenekart hallanék.

Érdemes egyébként koncerten megnézni őket, ahol nagyrészt most is a régi számokat nyomják, és a közönség is egyértelműen azokra indul be. Élőben szerencsére még mindig jók.

2015. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!