Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok így meglehet tanulni...

Gitárosok így meglehet tanulni magasabb szinten gitározni?

Figyelt kérdés

2 éve gitározom autodidakta módon kezdtem, sok dolgot újbol jellett tanulnom mert rosszul tanultam meg... De mostmár pl slash számokat könnyedén megtudok tanulni.

Szeretnék komolyabban belemerülni és a készségeimet fejleszteni de nincs időm se pénzem tanárra inkább pénzem.

Találtam egy weboldalt ahol elég részletense fent an midnen szerintetek ezzel ellehet indulni komolyabban? Nekem elég szimpatikus az oldal.

WWW.GITÁRTANFOLYAM.HU



2015. jan. 11. 15:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen felesleges ezt az oldalt használlnod tanuláshoz! Ha tudsz TABról olvasni a google barádottal annyi számot tanulhatsz meg amennyit szeretnél az egyszerű akkordos daloktól a 190BPM-es szólóig... így is sokat fogsz fejlődni ha foglalkozol vele! Csinálj újgyakorlatokat minden nap...
2015. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az oké ez megy eddig is de megakarom tanulni a zeneelméletet is és improvizálni akarok ez a megtanulom a számokat tabról már eléggé unalmas nekem :S
2015. jan. 12. 22:10
 3/5 anonim válasza:
Vegyél egy könyvet :) vagy kölcsönözz a könyvtárból, kottáról tanulni gitározáshoz felesleges, a többi zeneelméleti dologról többet tudsz tanulni egy könyvból mint a fenti honlapról...
2015. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Erre nem is gondoltam :O :))
2015. jan. 13. 21:41
 5/5 anonim válasza:
Nincsmit! Ha nagyon elakadnál valahol szerintem tudok segíteni szóval írj nyugodtan privátot :)
2015. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!