Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek-e ilyen zenét?...

Ismertek-e ilyen zenét? Tudnátok ajánlati, segíteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én ha gondolkodni szeretnék vagy feldolgozni valamit, mindig zenét hallgatok, mert ez nekem sokat segít és mindent könnyebbé tesz.

Szóval. Belezúgtam egy srácba. Mindig rágondolok. 4 napja nem eszek és alíg alszom, szóval ebből érhető, hogy mennyire szeretem. Megnehezíti a helyzetemet az, hogy neki is tetszem nagyon, de.. De azt mondta, hogy csak legyünk barátok, mert úgy sokkal jobb lenne. Azért mert nem bírnám az életét. És igaza van.. Tegnap majdnem megtörtént a 'csók' de ellentmondtam, mert közvetlen az előtt egyeztünk meg, hogy csak barátság lesz köztünk. Én igenis szeretnék CSAK az lenni, de nem bírom. Megígértem neki, hogy nem fogok sírni miatta, szóval ez kilőve. Már csak a zene maradt. Nem tudok, nem ismerek ilyen zenéket, és most még erőm sincs hozzá keresgélni. Ezért kérem itt a segítségetem, mivel itt annyi ember van és a legtöbbjük szereti a zenéket. Végül.. A zene stílusa mindegy, az nem számít. Csak szóljon valamiről. Lehet hosszú, rövid, sokatmondó, de lehet szöveg nélküli, a lényeg, hogy érintsen meg. :) előre is köszönöm!



2015. jan. 16. 17:17
 1/4 anonim válasza:

Ha lassúbb számokat szeretnél, én Katie Melua-t ajánlom, tőle a kedvencem a Crawling up a hill (jó, ez nem annyira lassú, de attól nekem tetszik). Hallgathatod Indila-tól a Derniere Danse-t is (na, ez az egyetlen olyan szenvedélyes szám, amitől engem folyton kiráz a hideg, persze jó értelemben). Én szeretem még Taylor Swift-től a Red-et (ez is nagyon szenvedélyes, de nem is lassú, mikor szerelmes voltam, végig ezt hallgattam), ugyancsak Taylortől a Mean, a Love Story, a Shake it up (jó, ez egyáltalán nem szerelmi bánat enyhítésére való, de engem feldob)... én még szeretem a klasszikus zenét is, leginkább Beethoven 9. szimfóniáját.

Egyenként drukkolok, hogy rendeződjön el és jó vége legyen ennek az ügynek, bárhogy is döntesz! :)

2015. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy többet is írtál, mindet megfogom hallgatni és remélem segít! :)
2015. jan. 16. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

És még azt mondják, hogy a nők komplikáltak...


Hát, én erre úgy hirtelen azt tudnám mondani, hogy 2NE1 - I don't care meg úgy három szem ebből: [link]


Az Apocalyptica I don't care száma is jó lehet, sőt, még az End of me is. Meg az összes instrumentális zenéjük is.


Within Temptation: What have you done, Shot in the dark, Paradise, Don't you worry child :)


Esetleg Emilie Autumn Fight Like a Girl és What if számai. Mondjuk a csaj összes zenéje "szól valamiről" kérdés az, hogy a lelki virágoskertednek ez most mennyire tenne jót O:)


Egyáltalán nem szerelmi bánatra való, de akár még le is köthet: Tuomas Holopainen The Life and Times of Scrooge albuma (youtube-on per pill fent van az egész).


(Azt csak halkan jegyzem meg, hogy hasonló esetekre én terápiás zeném hörgős esetleg ordítós metál :D)

2015. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogy magyar zenét is küldjön valaki.Ez pont a szerelemről és a szakításról,érzelmekről szól.Másoknak is ajánlanám Pit zenéjét.Méltatlanul kevesen hallgatják,pedig nagyon nagy tehetség a srác.


https://www.youtube.com/watch?v=mlm0tq5YU-c

2015. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!