Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt fesztre először megyünk...

Volt fesztre először megyünk barátnőmmel, valaki segít pár tanáccsal? Pl. Szállást érdemes foglalni vagy a sátrazás eleve hogy megy?

Figyelt kérdés

Kezdő fesztesek vagyunk, légyszi segítsetek, szeretnénk jól lerendezni a dolgokat. :)

(18L)



2015. jan. 16. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a sátor/szállás dolog szerintem attól függ hogy mennyire szeretnétek kényelemben lenni. Mert hát ugye a szállás saját fürdőszobával,ággyal,stb. nyilván sokkal kényelmesebb,de a sátor(szerintem) sokkal nagyobb buli.:)

Ha van még konkrét kérdésed írj nyugodtan megpróbálok segíteni:)

2015. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges szállást foglalni, a második nap már megunjátok, hogy ide-oda kell mászkálni (buszozni, ami tömve van általában, és relatíve kevés jár, ahhoz képest, hogy ilyenkor nem várakozással szeretnénk tölteni az időt, vagy a másik eset a taxizás, ami megint csak plusz pénzkidobás). Sokkal jobb sátrazni, így szinte végig a fesztivál területén lehetsz, és sokkal több idő jut bulizni, pihenni és készülődni. Persze ez attól is függ, hogy milyen igényeid vannak... pl kiakarod-e naponta 2-3x vasalni a hajad, hogy tökéletes legyen stb (ami szerintem egy fesztiválon tök felesleges). Viszont sátrazni sem mindig kellemes, ha nem árnyékos helyen van a sátor, akkor elég meleg lesz napközben, és bent szinte lehetetlen ellenni, így hamar felkelsz, és a zuhanyzásra is várni kell néha, bár ezt is meglehet oldani könnyen.

A telefontöltés is elég körülményes, szóval érdemes venni egy vezeték nélküli mobiltöltőt, ami 3-4x feltudja tölteni a telefonod, így legalább csak azt kell beadnod feltölteni és mindig lesz nálad telefon.

Érdemes matracot is vinni, hogy kényelmes legyen, és hálózsákot, mert este hideg szokott lenni, és egy embernek minimum egy kétszemélyes sátor kell a cuccok miatt.

2015. febr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nagy meleg miatt, mi tavaly már vittünk egy kis gyerekmedencét is, amit feltöltöttünk szatyrokkal hideg vízzel, így tudtuk magunkat hűsíteni.

Érdemes vinni gyékényt, vagy egy plédet is, amire a sátron kívül letudtok ülni.

2015. febr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!