Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon ciki egyedül elmenni...

Nagyon ciki egyedül elmenni egy koncertre?

Figyelt kérdés

Vagyis épp az a baj, hogy nem egyedül fogok menni... külön buszt szervezett a külföldi útra egy cég, én pedig azonnal lelkesen megvettem a koncertjegyet, és a buszra is befizettem már - tudva, hogy ezt az együttest itthon sosem fogom látni, arra meg nincs pénzem, hogy a buszon kívül bármi mással utazzak ki, mert akkor ráadásul még szállást is keresnem kellene odakint éjszakára. Szóval, egy csomó magyarral együtt fogok zötykölődni a jó néhány órás úton, akik szintén a koncertre mennek, velem pedig nem lesz kísérő. Amúgy meg nagyon félénk vagyok, szóval senkihez nem mernék odacsapódni, hiszen mások azért vannak olyan szerencsések, hogy a környezetükben akad még legalább egy ember, akivel hasonló a zenei ízlésük.


Más szóval, már eléggé be vagyok rezelve, hogy egész álló nap tök egyedül, kukán fogok ülni a buszon + mindenütt. :D Valaki megnyugtatna, hogy nem olyan gáz ez? -.-"


22/L


2015. jan. 16. 22:15
 1/5 anonim válasza:
Megnyugtatlak nem olyan gáz. És amúgy ne legyel annyira félénk nyiss mások felé és máris nem fogsz egyedül kukán ülni, probálj majd beszélgetni másokkal.
2015. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs a periódusos rendszerben "ciki egyedül menni koncertre" nevű elem, így nem.


Piszkálódáson kívül: Nincs ezzel gond. Lehet eleinte furcsa, de ha például egy rock, esetleg heavy metal koncert lesz, akkor így jársz jobban. Higgy nekem. Jöttem már úgy haza kocsival koncertről, hogy haverom telibe okádott még az út elején...

2015. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te vészesen rosszul látod a dolgokat. Ott leszel összezárva egy busznyi hasonló érdeklődési körű, hasonlóan őrült emberrel (azért lássuk be, nem mindenki olyan elvetemült, hogy egy koncertért külföldre utazzon :D). Ennél jobb környezetet keresve sem találhatsz az ismerkedésre.

Én is félénk vagyok, de a legtöbb ismerőst, barátot koncertek előtt/után sikerült összeszednem.


#2 Érdekes, nekem a mainstream bandákkal több problémám volt.

2015. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valóban rosszul látom. Az utóbbi pár évben eléggé elmagányosodtam, valahogy mindig úgy érzem, a jelenlétemmel csak zavarok másokat, ebből az állapotból pedig mostanra már nehéz kimászni... az a rémkép lebeg a lelki szemeim előtt, hogy mindenki a saját társaságával lesz elfoglalva, engem pedig levegőnek néznek majd. Kezd beteges méreteket ölteni ez a fajta gondolkodásmódom. :S De köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2015. jan. 17. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Itt sem a bandával volt a baj. Egyszerűen Heavy Metal koncertre ember nem megy józanon. :D Állítólag léteznek ilyenek, de én még egyet sem láttam.
2015. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!