Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a stílusa ezeknek a fajta...

Mi a stílusa ezeknek a fajta zenéknek?

Figyelt kérdés

A YouTube-on szoktam zenét hallgatni. Vagyis van egy csatorna aminek az a neve hogy Majestic Casual. Ismeritek? Mi a neve ennek a stílusnak? (csatorna: https://www.youtube.com/user/majesticcasual )

Ha kérdezik milyen zenét szeretek sose tudom megmondani és totál idiótának néznek.



2015. jan. 18. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

ezvalami furcsa techno, némelyik popos..

érdekes xD

2015. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Majestic Casual represents the best of electronic music, deep house, experimental, hip-hop, indie, pop and many more."


Bár ezekből a műfajokban van teljesen eltérő attól, amit Majestic feltölt, ugyanaz a helyzet, mint mondjuk Ledge Soundsnál aki liquid drum and basst tölt fel, de teljesen más fajta liquid drum and basst, mint például Suicide Sheep.


Szerintem ha valaki megkérdezi, milyen zenét hallgatsz nyugodtan mondd, hogy Majestic Casualt, végül-is így írod a legjobban le. :D

2015. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!