Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Violetta koncertre megyek de...

Violetta koncertre megyek de nem tudom el dönteni hogy hova üljek szerintetek a 111 szektor nagyon rossz hely? SOS!

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy kicsit távol van,de az igaz,hogy szerintem jó hely a 111-es szektor,főleg,ha az első pár sorba foglalsz helyet,mivelhogy egy vonalba van a színpaddal.

Remélem tudtam neked segíteni

2015. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó hely! én a 110 esben ülök de ne vacillálj sokat mert nagyon gyorsan fogynak!
2015. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

De,nagyon messze van a színpadtól? :/

2015. jan. 20. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Hali!

Első válaszoló vagyok.,

Az igaz,hogy messze van a színpadtól(bár nem tudom,hogy neked mi számít messzének),de egyvonalban van a színpaddal.

Azt,hogy hol helyezkedik el a szektor,azt pedig meg tudod nézni a Livenation.hu-n az ülésrendnél.

2015. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy ott van köszönöm hát az hogy látni fogok valamit a színpadon vagy csak táncoló hangyákat?
2015. jan. 20. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismét az első válaszoló vagyok.

Az lehet,hogy tényleg elég kicsinek fogod látni a szereplőket,de(nem tudom mennyire vigasztal)két oldalt lesz egy-egy kivetítő.

Remélem tudtam segíteni :-)

2015. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A violetta az nem az a spanyol csaje, aki a dizni tévébe megy? mondott ilyet nekem a húgom, hogy koncertezik de 10 lepedő a jegy, azt mondta, lesz'rja, én meg annál is jobban, de nem az?
2015. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előbb írni kéne meg tanulni :)
2015. febr. 16. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Violetta koncerten nincs jó hely. Minden oldalról visítva éneklő 6 évesek nyivákolnak.
2015. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!