Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a magyar szuperzongora...

Ez a magyar szuperzongora mitől olyan különleges?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy egy rakás pénzbe került.

2015. jan. 22. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag abban, hogy jól néz ki, és más a mechanikája. Amúgy tényleg röhejesen kevés pénzből fejlesztették, egy rendes versenyzongora 40 millió forintba kerül, és az csak egy darab, kész tervekből, fejlesztés nélkül. Persze, sokkal jobb lett volna, ha én kapom azt a pénzt :P
2015. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami nekem átjött a járulékos információkból, az alapján élesebb, részletezőbb, "prezenszesebb" a hangja. Hallani kéne élőben. Amúgy a cikk és a videó alapján is az a benyomásom, hogy pont olyan irányban fejlesztettek, ami nem az ízlésem szerin való. Nekem a zongora hangja legyen visszafogott "fedett" és elegáns...
2015. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben egy fontos dolgot tudtam meg. A nagybátyám részt vett az elkészítésében. Akkor ettől különleges. :)
2015. febr. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!