Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RTM fanok & ellenesek?! (csak...

RTM fanok & ellenesek?! (csak én érzem ezt így? )

Figyelt kérdés

Érdekel mind két oldal véleménye!

RTM fanok és RTM ellenesek.

Én nagy rajongó voltam...

Először hozzuk fel Bustát:

A Kámikázéban imádtam, aztán ugye jött az RTM, ahogy haladtak az évek úgy egyre gyengébb zenéket dobott ki... annyi száma van már, hogy nem tud jót alkotni, mutatni... szinte már futószalagon gyártja a zenéket.

+ ez a "gengszterség" ő nem az, az egyik számában mondja, hogy -"bekell, hogy sz4rjak mert pózoltok karddal" erre ők meg az új számukban (Killtrill) vegyverekkel pózolnak...

Jött ez a NEW LINE... teli ratyi páwákkal...

Ott van még a sok kilépés is: BB, Bex, Escobar, Hibrid, Flex.

A ruhákat pedig lassan szégyenlem, hordani mert minden második 10 évesen ez van és keménykednek benne... pl. múltkor egy AK26-os iskolatáskát láttam egy 2. gyereken, WTF?...

és elismerem a Kilakikitt-et is nagyon jók, még ott van a Wanted csapata is akik hitelesen adják a gengszter rappet, csak egy kicsit fejlődni kell hang terén.

Még Awfulban van reményem, hogy nem "habul el", őrólla mi a véleményetek?



2015. jan. 25. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nevetséges ez az egész mozgalom... Ez nem New York és a 90-es évek, ez a keménykedős gengszterrap baromira nem hiteles..


A Kamikaze tényleg egy jó banda volt, pont azt szerettem benne hogy nem bandaháborúról meg egyvéegyről szóltak a számaik, hanem kreatívan mozogtak mindenféle témában.


Óriási kamuk ezek az emberek, megjátsszák hogy mekkora gengszterek.. A zene amit csinálnak meg elég igénytelen. Buta, agresszív és kicsit vicces ez az egész közeg.

2015. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Busta össze vissza beszél. Mondott ő már olyat, hogy "a becenevem gengszter ezen a környéken" aztán persze ő nem gengszter, ő nem fog ilyen gagyi pisztolyokkal, kardokkal pózolós köcsög lenni, aztán most mi van?


Redone és a Szolnok megye lordjai sem "habultak" el...

Busta már nagyon durván beszél össze vissza, és össze vissza marogat embereket, Rhino val is ezt tette, aztán most Escobarral is összekapott (meg persze még vagy 20 rapperrel, akiknek a fele volt rtm es), aztán utána olyan mond, hogy már fél kimenni az utcára... ha' b#zmeg komolyan már csak mosolygok rajta.

Pedig sok sok évig voltam Busta rajongó, de az utóbbi 2 évbe kiderült, hogy mekkora habiszti gengszter.


De mind tudjuk az aranyszabályt, hogy ő senkit sem mart be soha, mindig őt marták! XDD mekkora vicc

2015. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Mrs Bukta magától soha nem tudott értékelhetőt alkotni mindig mások rakták alá a dolgokat, mostanra meg a rivó a maradék eszét is elvette. Awful ugyanolyan gizda veréb mint a többi .
2015. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hűű nagyon igazatok van!

Igen RedOne, D.Nero, Kamion nagyon jók, csak hát nemigazán aktívak...

Awful is kezd habi lenni, igazadvan utolsó. Kicsit gáz már az ahogy lassan minden számában csak oltja a nőket.

Elvégre ha nem lennének "forintos" csajok, nem lennének egyéjszakás kalandok sem :D

2015. jan. 27. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Kordik Zsolttal az a probléma, hogy a rap műfajt ipari ágazatként tekinti, ez meg is látszik a trekkjein, én nem tudom rájuk azt mondani, hogy zene, alkotás, stb., inkább fogyasztói termékeket gyárt. Azok a számai, amik nem a gengszterkedésről szólnak, azok valami klisékről, meg frázisokról szól (ezek azok a számok, amit Zsolt próbál beállítani komoly daloknak). Hamár gengszterrap, akkor legalább lehetne kreatív mondjuk a rímekkel, meg az ütemekkel. Az is vicces eléggé, hogy oltják a pávákat, közben meg ugyanolyan páva az egész RTM-es banda. Nagyon komolytalannak tartom Mr. Busta-t és a bandáját.


A csapatában van egy rapper, aki régen egészen jól kreálta rímeket, a szójátékokat, ma már Zsolt elcseszte őt is; ez Essemm.

2015. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tupac a király, az összes gyökér meg húzzon a p*csába.
2015. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legtisztelendőbb szerintem Rhino volt. Busta is jó volt amíg nem kezdett el össze-vissza kamuzni. Az Ak26 is jó volt amíg az RTM-be voltak, amióta kiléptek teljesen elkurvultak, ezt busta jól el is mondta a bohócképző című számában.
2019. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!