Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az youtubeon, hogy...

Miért van az youtubeon, hogy a feliratkozásaimnál, csomószor odateszi az új eseményt jelző szürke egyest, mikor nem is jött ki új videó, olyan amit ne láttam volna?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 29. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem csak a videót jelenti, hanem a személy tevékenységeit is. Ha kedvel egy videót, felveszi a lejátszási listájába, stb.
2015. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan...? :o Hát.. ez elég hülyeség. Na mindegy, köszi a választ.
2015. jan. 29. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen hülyeség, mert nagyon sok olyan rajongó van, aki az illető minden mozzanatára kíváncsi. Ebbe pedig nem csak az új videók tartoznak bele, hanem az illető kedvelései, hozzászólásai is.


Én se értem, mert semmivel nem vagyok ilyen fanatikus rajongó, de Amerika tele van olyanokkal, akik öngyilkosak is lennének, ha a kedvencük azt kérné tőlük.

2015. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság...
2015. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni ilyen 20,30+ os számok is ott, és megnézem és nem igen van kedvelt/feltöltött videója, sem kommentek semmi... szóval néha nekem elég fura ez
2015. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!