Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tölthetem le a Fruity...

Honnan tölthetem le a Fruity Loops teljes változatát ingyen? (ha egyáltalán le lehet) Mondanátok normális zeneszerkesztő programokat, amiket ingyenesen lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy mostanában szöget ütött a fejemben a zeneszerkesztés gondolata. Eddig a Fruity Loops demojával "szórakoztam" de most szeretnék végre rendesen is zenét szerkeszteni :)
2010. febr. 9. 23:00
 1/9 Thurston ***** válasza:
Azzal is lehet rendes zenét csinálni. Csak érteni kell hozzá. Hiába töltöd le a telejs verziót, az csak annyiban különbözik, hogy le tudod menteni a munkáidat. Attól eltekintva ugyanaz. Egyébként nem is az Fruity maga a léyneg, hanem hogy milyen szintetizátorokat (VSTi-ket) szerzel hozzá, amiket viszont nem tudsz ingyen letölteni (csak gagyikat). És bizony a legolcsóbbak is 100 euró körüli áron mozognak.
2010. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos így van. Sokan azt gondolják, hogy ez milyen jó móka, mert nem kell hangszeren játszani, meg sokat költeni rá, aztán mégis zene. De sajnos kell rá költeni rengeteget, és jóval több gyakorlás, mintha "csak" egy hangszeren tanulnál meg játszani.
2010. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismertebb torrent oldalakra próbálj bejutni, ott van VSTi is annyi, mint a sz@r.
2010. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thurston ***** válasza:
És mint mondtam, jó szarok. (Amiket amúgy is le lehet tölteni ingyen a hivatalos oldalakon.)
2010. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, ingyen... Azé' van hozzá crack, meg azé' lehet csak HDD-n megrendelni, és azért kérnek el érte 5-700 dolcsit. :)

(Most csak úgy hirtelen néztem meg egy-kettőt az egyik ismertebb magyar torrent oldalon. Hirtelen csak ilyen "szarokat" találtam.)

2010. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thurston ***** válasza:

Kérek linkeket. Ugyanis véletlenül pontosan tudom, hogy ezeken az ismert magyar torrent oldalakon melyeket lehet beszreezni, és melyek érnek valóban annyit, amit esetleg pár oldalát kérnek értük. (A legtöbbet, amit ennyiért reklámoznak, simán le tudod tölteni ingyen a valós(!) fejlesztőtől).


Nem tudom milyen alapon gondolja valaki azt, hogy jobban ért valamihez, amivel korábban még soha nem is foglalkozott talán. (Mert az is egy dolog, hogy látod, hogy valahol drága, de ettől még nem lesz jó.)

2010. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló talán nem fejezte ki magát érthetően, ezért leírom, hogy mi a szitu...


Ezek a VST-k általában nyílt forráskóddal rendelkeznek. És nagyon, NAGYON gyakran fordul elő, hogy valaki "átalakít" egy már meglévőt, aztán ezer dollárokért árulja a saját szájtján. A legtöbbször gebasz sem lesz belőle.


Azt viszont érthetően és helyesen mondta, hogy tényleg jó szintetizátort nem fogsz találni ingyen. Mert oké, hogy most le tudsz tölteni olyat, ami valójában k.rvadrága, de az összes szintetizátorról tudok, ami kikerül netre (rengeteg fórum foglalkozik ezzel, mert a stúdiók általában kapcsolatban állnak egymással, hogy rögtön értesítsenek mindenkit, ha be lehet szerezni olcsón egy jó szintetizátort), és jó nincs köztük.


Persze nyugodtan le lehet tölteni azokat, és lehet velük szórakozni, de igazából a legtöbbjük egy sima FM szinti, aminél még a Fruity beépített Sytrus generátora is többet ér. Arról nem is beszélve, hogy ha annál komolyabb cuccokat akarsz használni, akkor már egy felsőkategóriás gépre is szükséged van. (Gondolni tessék itt ilyen félmilkós Mac Pro-kra.)


És azt is jól mondta az előző, hogy ne gondold, hogy te jobban értessz hozzá, mint ő, vagy én. Mert mondjuk ő nem tudom mennyire ért hozzá (úgy látom azért eléggé), de nekem már jópár évtizede minden időmet ez teszi ki, így nem kicsit vagyok otthon a témában.

2010. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1: Valaki állította, hogy azok a torrentes cuccok ingyen vihetőek eredetiben. NEM VIHETŐEK INGYEN EREDETIBEN! (És ebből a szempontból tökmindegy, hogy az az 'eredeti' lopott-e vagy sem!)

2: Jézusom!!! Ne legyetek már ennyire sznobok!!! Azok, amik fent vannak ezeken az oldalakon bőven jó lesz a kérdezőnek! Sőt, egy full FL-el is megelégedne már szerintem (mint ahogy a kérdés is erre vonatkozott). Majd pont dj pistike fog százezreket kiadni eredeti és az ilyen elvakult elitista zenei sznobok által is körberejszolt cuccokra, arról nem is beszélve, hogy gondolom a 20 ezer forintos "hangfalával", majd észlelni is fogja a különbséget, mi? Hahó, emberek!! Gondolom a kérdező nem egy hangmérnök egy profi stúdióval, hanem egy átlag mezei PC felhasználó, aki szeretne valamit otthon összeprüntyögni, és innentől kezdve pedig az okoskodásotok csupán szánalmas faszverés.

Jesszus...

2010. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem értek egyet néhány válaszolóval : "nem is az Fruity maga a léyneg, hanem hogy milyen szintetizátorokat (VSTi-ket) szerzel hozzá, amiket viszont nem tudsz ingyen letölteni (csak gagyikat)."

- Nem tudom, hogy te miket töltessz a netről, de nekem kb 150 gigányi vst, vst-i programom van és valahogy egyik sem szar.:D

2010. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!