Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vajon miért vonz ez a dal, ha...

Vajon miért vonz ez a dal, ha mérges vagyok? Titeket is?

Figyelt kérdés
Fall Out Boy - My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up) Ez a zene engem mindig megnyugtat,ha ideges,mérges vagyok.Vajon miért? Mielőtt jönne itt a te rocker vagy? dolgok.Akkor mondom,hogy szeretem a rockot is,de azért mást is.Szóval ne a tűzoltó készüléket.(Amúgy se szeretem).

2015. febr. 7. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Húúú nem tudom miért de engem is :D Pedig nem vagyok rocker, sőt. De egész egyszerűen azt a stílust hozza, ami bennem van mikor ideges vagyok, és így valamennyire megnyugszom. Talán azért, mert olyan mintha egy másik ember lenne aki ugyanígy érez mint én, és így együtt adjuk ki magunkból a sok feszültséget :D
2015. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,hogy miért de engem is mindig megnyugtat valamiért.
2015. febr. 7. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:

"Húúú nem tudom miért de engem is :D Pedig nem vagyok rocker, sőt."


Ez teljesen érthető, mivel ez a fajta "modern rock" lényegében pop gitárral.


Miért vonz ez a dal? Mert a hírhedt vi IV I V akkordmenetre épül a refrén, a dalfelépítése ABABCB, van egy sziklaszilárd lüktetése, tehát ugyanaz a dobtéma apró eltérésekkel ismétlődik és profi módon ki van keverve. Magyarul egy jól bevált receptet követ és ehhez kiváló marketing / promóció párosul így nem meglepő, hogy eljutott a célközönséghez. ^_^

2015. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan.A harmadik az nagyon jó.
2015. febr. 7. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is megnyugtat ,igazából az egész Save Rock And Roll album :)
2015. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sasha Szedlák válasza:
Engem is megnyugtat a Light em up de az I don't care is.
2021. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!