Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Két éneket keresek a neten:...

Két éneket keresek a neten: Szécsi Páltól a Két összeillő embert és a Gyertyfénykeringőt, esküvőre kellene. Hol találhatom meg?

Figyelt kérdés
Tudom, a youtubon fenn vannak, de én le szeretném tölteni. A gyertyafénykeringőt pedig a klasszikus "Jut még eszembe kedvesem a boldog ifjúság..." szöveggel szeretném (tobb varioácioja létezik). Köszi a segítséget!
2008. aug. 22. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A Gyertyafénykeringőt akár el is énekelhetitek néhányan, szerintem nagyon szép ajándék lenne a párnak...

Vagyis nem derült ki, hogy a te esküvődről van szó, vagy segíteni akarsz valakinek, de akkor is énekelhetné a násznép... jaj, de szép lenne :))) Mindenkinél egy szál gyertya :))

A Szécsi Pál számot nem tudom, honnan lehetne letölteni.

2008. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra én: ha már a lagzira kellenének a zenék, a zenekar tutira ismeri ezeket, és el tudják játszani!
2008. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt:Pass: zsamba2
2008. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!