Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék Budapesten a...

Hol tudnék Budapesten a tremolós gitáromhoz rugót venni?

Figyelt kérdés
Interneten csak győri üzletekben találok, nem akarom bejárni az összes budapesti hangszerboltot, egy párban így is voltam már.

2015. febr. 11. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most már csak azt áruld el, miért nem tudtad magad megkeresni? A Google mindkettőt az első oldalon hozza a találatok közt.
2015. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm, a második oldal nem nyílik a többiek meg bekaphatják a faszomat:) 20 percig kerestem különböző szavakkal de vagy győri boltot találtam vagy netről lehetett csak rendelni. a helyett hogy itt csurgasd a nyálad a beszólásaiddal csinálhatnál értelmesebbet is. de remélem azért most igy jobb hogy beszoltál valmit, legyen szép napod:)
2015. febr. 12. 00:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkét link megnyílik, nekem semmi gond vele.

A következő szavakat kellett volna beírni:

tremoló rugó alkatrész budapest


Szerintem nem olyan rettentő bonyolult. Mindkét oldal ( és még több másik is) ott van a találati listán.

[link]

2015. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy általános alkatrész link az Oroszlánbarlanghoz:


[link]

2015. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még valami: Stageshop-ot nem tudom, mennyire van raktáron nekik, az Ororszlánbarlangban voltam párszor, ott akadnak cuccok, de mindenképpen hívd előbb fel őket, mielőtt odamennél.
2015. febr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2015. febr. 12. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!