Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik gitart vegyem?

Szerintetek melyik gitart vegyem?

Figyelt kérdés

Kezdo vagyok, eddig haverom gitarjan tanulgattam, es elhataroztam hogy szeretnek venni egy sajatot.

Tobbnyire metalt szeretnek jatszani, ugyhogy az a kerdesem, hogy melyik gitar megfelelobb ra?

Cort X1 vagy Squier bullet stratocaster HSS?

Kb. 30 Ezer forintot tudok raszanni, ugyhogy hasznaltan vennem.

A valaszokat elore is koszonom. 16/F


2015. febr. 15. 03:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát elég nehéz választani a kettő közül, a cortnak jobb a nyaka a metálhoz, és a test anyaga is agathis, ami jobban megfelel mint a jávor, de torzitás nélkül állitólag nem jó a hangja, és a húrláb is gyenge

talán nézz körbe, nem feltétlenül kell ezeket keresned találhatsz samickot, epiphonet, amik lehet hogy jobb választás lennének

2015. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menny be egy közeli hangszerboltba, és ha kipróbálod akkor tudni fogod hogy melyik jobb
2015. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Epiphone les paul express-rol mi a velemenyetek? feltunoen olcso

2015. febr. 15. 08:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért olcsó mert az 3/4-es tanuló/utazó gitár.
2015. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért inkább használtban gondolkodnék.
2015. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Cort X1 szerintem nem olyan rossz hangszer,itt írtam róla értékelést: [link]


De tényleg még nézz körül használtan is,de mindig próbáld ki.És azért ne vakítson el az,ha valahol jobb erősítőbe dugják,nyilván azon jobblesz..

2015. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek
2015. febr. 15. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát a Squier bullet széria alapból felejtős. Metálra meg single coil hangszedőset ne vegyél. Nem adja vissza azt a karakteres hangzást, máshoz találták ki az olyat.

Metálra humbucker pick-up a jó válsztás. És a hajlítókaros gityókat én kerülném ebben a kategóariában. Egy jó fix húrlábas gityóval jobban járnál. 50-ért már vannak jó LP kópiák. (Cort, Stagg, Soundstation).

LTD-M10 60-ért sztem nagyon megéri. Volt szerencsém kipróbálni. Testen átmenő húrok és a fa anyaga sem gagyi. Metálra nem fog cserben hagyni.

2015. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előzőnek nagyrészt igaza van,de a cort x1 azért nem tremolós gitár,inkább úgy mondannám hogy ráraktak dísznek egy kart :D
2015. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na es mi a velenenyetek az Epiphone Les paul special II-rol? eddig csak jokat hallottam rola
2015. febr. 15. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!