Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Suier Bullet Stratocaster...

Suier Bullet Stratocaster vagy Cort X-1?

Figyelt kérdés

Gitárvásárlásra készülök és kettejük között vacilálok. Csak amatőr használatra lenne, saját magam (és vélhetőleg a szomszédok) szórakoztatására :) Semmiképpen sem szeretném fél év múlva lecserélni a gittyót, szóval olyan kellene amit - ha már megyeget a zenélés - sem tennék félre.


Squier:

[link]

Cort:

[link]



2015. febr. 17. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó kezdő gitárnak...

Milyen zenét játszanal?

Ha blues,jaz akkor squier

Ha rock akkor cort

2015. febr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább rock, az közelebb áll hozzám!
2015. febr. 18. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Keményebb rockhoz mindeképp a Cortot ajánlom, vagy esetleg jó megoldás lehet a Squier is HSS pickup elrendezéssel, ha keményebb és lágyabb zenét is akarsz játszani. Egyébként szerintem menj el egy hangszerboltba, próbáls ki mindketőtt és az alapján dőnts.
2015. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Az a kérdés hogy egyáltalán tudsz olyan szinten gitározni,hogy különbséget tegyél?ha nem vagy benne biztos,kérdezz meg több hangszerboltost is,mert ha vkinel csak az egyik van,nyilván azt ajánlja...

Remélem tudtam segíteni

2015. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj te kevés százalékos mert nyilván te jobban értesz hozzá a többi kommented alapján...

De egyébként most nem írt olyan hülyeséget, a lényeg hogy próbáld ki, esetleg vigyél zenész ismerőst,es jól kérdezősködj(nem feltétlenül itt csak úgy általánosságban)

2015. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metalforever ***** válasza:

Egy dologban egyetérthetünk...

Kikell próbálni. És ha mégis a squier lenne,érdemes a hss és az sss formát is kipróbálni. Illetve abban egyetértek,hogyha egyik boltban csak egyik van,nyilván azt fogják ajánlani...

Én is összességeben Cort párti vagyok,mindkét gitárt próbáltam már, de ez nyilván nem sokat jelent mert az én stílusom a nevembol is kiderül a metal,és ahhoz egyértelműen a Cort a jobb választás :-)

2015. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4

Hát mivel még kezdő vagyok, nyílván nem tudnék szerintem különbséget tenni köztük. De lecserélni sem szeretném fél év múlva a gittyót ha már megyeget a dolog, ezért kérdeztem.

2015. febr. 19. 11:04
 8/8 Metalforever ***** válasza:

Hát igen...

Sztem Nézz videókat is,youtubeon,hasznos

2015. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!