Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop fanok, hogyan szerettétek...

Kpop fanok, hogyan szerettétek meg a koreai zenét?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogy lettetek koreai zene rajongók, és melyik a kedvenc bandátok.

2015. febr. 18. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%
az nem zene....halgass Dubstep-et ;DD
2015. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont a dubsteppel példálózni mint igazi zene... na mindegy


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem a barátnőim hallgatták és bár eleinte nem túlzottan érdekelt, végül a SHINee magával ragadott és igen, azóta K-popot hallgatokxd

A kedvenc bandám a B.A.P, de a SHINee is ott van az élmezőnyben:) Utána a GOT7, a Topp Dogg az EXO.... és még sorolhatnám:D

2015. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért kpop fan nem vagyok de van kedvenc bandám :D Ja és fiú vagyok.


Amikor volt a gangnam style őrület, magát azt a számot utáltam, viszont 9gag-en kiraktak egy klippet ezzel kapcsolatban, ahogy koreai lányok táncolnak rá. Mindig is bejöttek a távol-keleti csajok, elkezdtem követni az a tánc bandát és hát legtöbbször koreai zenére táncoltak. Ennek kapcsán keveredtem el valahogy a Girl's Day youtube csatornájára, szimpatikusak lettek, őket is elkezdtem követni, azóta a kedvenc kpop bandám :D

Pár számukat is hallgatom néha(meg még van 1-2 lány banda akinek tetszik egy-egy száma), de inkább az emberi oldaluk az ami jobban érdekel.

2015. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a facebookon láttam egy videót ahol gyerekek táncoltak. Érdekelt a zene. Ez volt a Troublemaker Troublemakerje :D Aztán jött a SS501 Love ya, VIXX stb és nem volt megállás.Tetszett a zene,az mv a tánc. Kedvenc bandám a B.A.P messze mindegyik előtt. Nem csak hallgatom őket,műsorokat is nézek,fordítok és a a magyar oldalra friss híreket viszek. VIXX Infinite BTS második nagy kedvenceim. VIXX-re sikerült eljutni koncertre. Fantasztikus volt. Block B Got 7 is nagy kedvencem :)
2015. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Én a Starity-n barangoltam, és rákadtam (az akkor még szőke) L.Joe-ra. Valami megfogott benne, és elkezdtem kutakodni utána. Először a Teen Top Be Ma Girl c. számát hallottam, és egyből nagy kedvencem lett. Onnantól kezdve kezdtem el Kpop-ot hallgatni. Egyszerűen magával ragadott, és megszállottja lettem.

Mára már kedvenc bandám pedig az EXO.

2015. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Én éppen youtubeoztam és akkor találtam rá a Block-B re és hát egyből beléjük szerettem valamint az egész kpop ba :3 És hát kb. egy hónapig csak őket hallgattam majd utána elkezdtem keresni más bandákat is. És utána jöttek szép sorba exo, shinee, bigbang.... és már 2 éve kpopper vagyok.
2015. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mionrena válasza:
100%
Húgom által kedveltem meg a BTS-t. Nem hagyott velük békén és a végére én is megkedveltem a fiúkat.. Pedig az elején nagyon tiltakoztam. :D Később több bandát is megismertem, és aki nagyon magával ragadott az G Dragon. <3 :)
2015. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy animének a filmváltozatát néztem meg amiben egy Kpop banda a Super Junior 2 tagja szerepelt így elkezdetem hallgatni őket , nagyon megtetszettek a számaik és ezáltal ismertem meg több bandát is . Így természetesen a Super Junior a kedvencem , de szeretem még a TVXQ-t , az Ft Islandot ... és még sorolhatnám :D .
2015. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm még a nyáron nagy kpop imádatba kezdett és én is néztem vele néhány videót. A vége az lett, hogy a nyaram nagy részében szinte csak EXO-t és BTS-t hallgattam. Persze ma már nagyon sok bandát ismerek és szeretek, de a két fő kedvencem a BTS és az EXO, ebben a sorrendben. Nagyon kedvelt bandák még nálam GOT7, 2NE1, 4Minute, Red Velvet, B.A.P., Teen Top, 15&, F(x)... stb.

Szóló elóadók közül Eric Nam és Ailee fan vagyok! :3

2015. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Ausztriában lakok ahol egy nagyon szerencsés véletlen során megismertem egy korombeli magyar lányt, aki már elég régóta kpop fan. Ő mutatott bandákat, először nem annyira tetszett, csak a zene, aztán amikor mesélt is róluk, még több videót mutatott... az exoba nagyon hamar beleszerettem. Ez nem volt olyan rég, talán három vagy négy hete, de nagyon nagyon megszerettem őket. (Kai és Chanyeol szerelmeim♥.)

Talán még az exo előtt Rainbe szerettem bele, vagyis leginkább a történetébe, de abba ki ne szeretne bele elsőre?

Most a hétvégén ismertem meg a BTS-t (Jimin ááááá:D), már végighallgattam az összes albumukat, és imádoom.

Super Juniort is nagyon szeretem, jelenlegi kedvenc számom a From U és a Mamacitaaa:D

2015. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!