Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiknek van jobb hangja egy...

Melyiknek van jobb hangja egy 15ezres kombó torzított csatornájának vagy egy 6-7 ezres torzítónak a tiszta csatornával?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 14:22
 1/10 anonim válasza:
Egy 15.000 ft-os kombónak alapból nem hiszem, hogy használható lenne a torzított csatornája, de ha márkákat is írsz, lehet többet tudunk segíteni.
2015. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cort mx15 és a behringer pedálok között nézelödtem. Igazából azért is kéne hogy betudjak majd kötni delay pedált
2015. febr. 22. 15:11
 3/10 A kérdező kommentje:

Például ez a jó effekt?

[link]

2015. febr. 22. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha veszel egy multieffektet. Az árakból írva gondolom úgyis csak otthon használnád, szóval bőven jó lesz egy multieffekt.
2015. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért annyira lentre nem akarom adni.
2015. febr. 22. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ember, egy 15 ezres kombóról beszélünk, és 6-7 ezerért szeretnél venni torzítót... lehetsz ennél lentebb?:) Amúgy nem azért, a világon semmi baj nincs azzal ha nincs pénzed, de legalább ne írj már hülyeségeket...
2015. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Torz csatorna.

15ből pedig olyan hangú kombót lehet venni, hogy besza-behu, csak okosan kell vásárolni.

2015. febr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Most vettem egy Vox Mini 3 G2-t, általában fejhallgatóval használom, de saját hangszóróján is megállja a helyét. 11 erősítőmodell, plusz effektek, hangoló. Clean, crunch, lead hangszín teljesen rendben van, tehát minden műfajra megfelel. Szobába ideális. Volt már pár erősítőm, ezért merem ajánlani.
2015. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"15ből pedig olyan hangú kombót lehet venni, hogy besza-behu"

Igen, mint ahogy olcsóbb multieffektekből is vannak jók... persze én nem vennék multieffektet, de amire a kérdezőnek kell, arra bbőőőven megfelel...

2015. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó, nem az én dolgom, csak tanácsot adtam... de azért nagyon erős megfogalmazás volt ez a "Azért annyira lentre nem akarom adni."
2015. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!