Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul Custom Pro...

Epiphone Les Paul Custom Pro vs. Ibanez rg350 DXZ WH vs. Jackson Soloist SLX SW?

Figyelt kérdés

KEmény rockra,illetve slashes témákhoz kellene...


Jackson

[link]


Epi

[link]


Ibanez

[link]



2015. febr. 22. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Trasheléshez les pál dukál.
2015. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Les Paul.
2015. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 28. 08:32
 4/10 Metalforever ***** válasza:

Látom igencsak szereted a fehér színt :-)

Ahhoz képest hogy a rockerek általában feketebe oltoznek és a gitárjuk is sötét...

Les paul forever!

2015. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én személyszerint a Jacksont vagy az Ibanezt választanám. A Les Paul a leggyönyörűbb, nekem egy LP Custom az álom gitárom, szóval érthető... De, ennyiért szerintem jobb minőséget kapsz a Jacksontól vagy az Ibaneztől...
2015. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Passzív Gitár ***** válasza:

Hát nem tudom...

Probald ki mindet!

2015. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos,nézzük a tényeket.

1.Slash Les Paul gitárokat használ,ezért valószínűleg a les paullal könnyebben el lehet érni slash hangzását.

2.Egy les paul és 2 superstrat forma,ez már elég nagy különbség formában,hangzásban,érintők számában,stb.

3.Ibanez 3 hangszedő.Engem zavar hogyha 3 hangszedő van,egyszerűen nincs annyi helyem játszani,de ez megszokás kérdése,igazából nem is használok ilyen gitárt,csak kipróbáltam.

4.Tremoló ilyen árkategóriában már valószínűleg jó,de semmi sem biztos,ki kell próbálni.Valamint sokat dob az áron.


A lényeg,hogy menj el egy hangszerboltba,próbálj ki hangszereket,és az alapján válassz,ne bízd a véletlenre.

2015. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7#

Ilyen "tényeket" ba**dmeg... :D


Ki a francot érdekel Slash? Nem mindenki annak a sablongitárosnak a hangzását szeretné elérni... meg amúgy is, senkit sem szabad utánozni.

2015. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Drága barátom,úgy érzem vagyok olyan intelligens hogy nem fogok elkezdeni anyázni.

Ezért csak annyit kérnék tőled,hogy olvasd el a leírást.

Másrészt pedig bocs hogy azt írtam,hogy tényeket.

2015. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de azt nem írta, hogy konkrétan a hangzást szeretné elérni... csak hogy slash-es témákhoz kell, azt meg akármilyen hangkarakterrel lehet játszani... (kivéve nyilván brutál high gain torzítással). De jó, ilyen alapon végül is az LP a nyerő. Mindegy, nem kötekedni akartam, bocs.
2015. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!