Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen szemét néhány...

Miért ilyen szemét néhány Kpopper?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közt vannak kpopperek és úgy érzem nem akarnak befogadni,csak azért,mert nem csinálok cover danceket (nincs hozzá alakom), nem szeretem a fiúk közti fanservicet, nem írok napi rendszerességgel 10 oldal fanfictiont ( pedig szintén írok,csak nem shippelőset).Ráadásul ha mutatok valami újabb de ismeretlenebb számot,egyből szájhúzogatás van :/.Ha lánybandákat említek szintén ez van.Meg ha már nem ismerek valakit a több 100 bandából már úgy érzem leírnak,hogy nem vagyok igazi Kpopper.

Csak én kerültem össze ennyire elvakult emberekkel? :(



2015. febr. 28. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem amiatt van, mert szeretik a kpop műfaját, sokkal inkább azért, mert ilyen a személyiségük. Én is hatalmas kpopper vagyok, de még sosem néztem le senkit azért, mert nem olvasott fanfictionokat/yaoit orrba szájba, csak mert nem ismert néhány bandát, vagy mert mutatott valami újat. Szerintem a "barátaiddal" lehet a baj, nem azzal, amit szeretnek.
2015. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.. Nekem is van olyan barátom, aki nem olvas/szereti a yaoit, mégis tök jól kijövünk. Ő szeretne covereket csinálni, lehet hogy most fog is, én nem, mégse kezdünk el ezen veszekedni. És még folytathatnám azzal hogy tök mások a kedvenc bandáink és van hogy nem ismerünk egyet-egyet, de akkor bemutatjuk őket egymásnak meg ilyenek..

Szóval nem a k-poperekkel van a baj úgy általánosságba, csak te fogtad ki a rossz embereket

2015. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amiért néhány rocker, focista, hobbikertész stb. is: minden nagyobb emberi csoportosulásban találhatók barmok. Ráadásul K-popot a fiatalság hallgat, akikről meg köztudott, hogy kifejezetten kegyetlenek és nagyon-nagyon hülyék tudnak lenni.


Másrészt, mondd már meg őszintén, mennyivel leszel te attól kevesebb, ha nem felelsz meg az az "Igazi, Trú, Tökéletes Kpopper" mások által kreált leírásának? Az csak egy rohadt címke, az meg konzervdobozokra való, nem emberekre ;)

2015. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát én személy szerint örülök,ha csak egy olyan embert találok aki legalább egy bandát szeret mivel mi kpopperek elég kevesen vagyunk:Dd
2015. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Úristen olvastam és úgy megsajnáltalak t..t nekem is vannak kpopper barátnőim akikkel minden héten együtt vagyunk és mutatunk egymásnak olyan bandákat akiket a másik nem ismer és meghallgatjuk mindig egymást , én nem igazán tudtam a b.a.p tagjait aztán ők segítettek benne és nem szidtak le. Sokszor mutatjuk be egymásnak az új bandákat és meghallgatjuk mindenről egymás véleményét hogy miért tetszik és miért nem. Az igazi kpopperság nem attól függ hogy oda-vissza tudd a zenéket és a fiúk nevét hanem attól hogy mit érzel a kpop iránt. Halottam már olyat akit azért teremtettek le mert nincs semmi kpopos cucca és hogy ez milyen már , de ez is hülyeség szerintem mert ez nem ebben nyilvánul meg. Szerintem keress másokat is ^^ nézd meg hogy velük jobban ki jössz e , nem fog egy idő után jót tenni ha így bánnak veled
2015. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!