Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem találok egy régi zenét....

Ana Müller kérdése:

Nem találok egy régi zenét. Van ötlete valakinek hogy hogy keressem?

Figyelt kérdés
Meló után jöttem haza a busszal (Békés megye csak hogy korlátozzam az adókat), és hallottam egy 80-as 90-es évekbeli disco számot. Női énekes volt. Mivel 13:30-kor indult a buszom és 14:20 körül szálltam le az időpont is be van korlátolva, viszont hiába kerestem a rádió műsorlistákban nem találtam. Van esetleg valakinek ötlete, hogy még hol nézhetnék utána?

2015. márc. 1. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem emlékszel valamire a zenéből? Vagy hasonlít-e valami ismert számra? Valami különlegesség benne? Hátha segíthetnénk.
2015. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem emlékszek a dalból semmire, de talán van egy magyar feldolgozása, vagy egy paródia átirata (IHM-es), de ebben sajnos nem vagyok biztos, eddig nem akadtam rá. :(


Annyira emlékszek, hogy tényleg egy retro disco szám, az előadó egy nő volt, és nem volt mély hangja, mint Pl.: Cher-nek hanem vékonyabb volt.

2015. márc. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!