Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ESSEMM-ék eleinte melyik...

ESSEMM-ék eleinte melyik programmal csinálták a zenéiket?

Figyelt kérdés
Még mielőtt nekiálltak volna stúdiózni, vagy nem is tudom...

2015. márc. 4. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

ha az alapokra gondolsz, azokat lopták már akkor is:D

de még mindig a veréb puktával az élen.

2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az alapokat ma már a NaZ BeatZ csinálja nekik. Amúgy a zeneszerkesztő programra gondoltam amivel a szöveget az alapra tették.
2015. márc. 5. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ők nem csinálják mr bukta meg pereputtya kezdetek óta úgy csinálja a zenéit hogy beírják youtubera hogy free beat aztán ráokádnak random trágár szavakat. Aztán jól be rivo-vodkáznak mert az rííííl
2015. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eleve nem az alapokra gondoltam. Már mindegy is, megtaláltam a választ a kérdésemre. Amúgy meg leszarom a véleményeteket, hallgassatok Killa-t vagy Siska-t. Amúgy sem válaszoltatok a kérdésre értelmeset.
2015. márc. 6. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
ableton, fl studio
2015. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah mert aki nem kedveli a mrs bukta féle okádékot az egyből csicskafinuccsi fanboy mi? Fogd már fel hogy valakit nem izgat ez az igénytelen posvány amit itthon rapzeneként próbál előadni néhány gizda plázagengszter.
2015. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, de nem fogok magyarázkodni. Ui.: Én is hallhatok Siskát meg Killa-t, én csak egy választ akartam a kérdésemre! :D
2015. márc. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!