Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc magyar rap előadóitok?...

Kedvenc magyar rap előadóitok? :-)

Figyelt kérdés
én RTM-es vagyok, de bármit meghallgatok. Nem érdekelnek a negatív vélemények efelé, szóval ilyen téren annyit írtok amennyit csak akartok :) köszi

2015. márc. 5. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Antal Imre
2015. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Robika2002
2015. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a rintintin az bármi de nem rap, meg nem kiadó. egy nagy halom összelopott szarkupac, 0 szöveggel. de mindegy is..

SCBP, BB, VICCBEATZ, KRIMINAL, CK én ezeket hallgatom.

garage-t is hallgattam régen, de az ertéem elvitte őket is a rossz irányba, pl furacséből is mi lett...

2015. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Killakikitt,Barbárfivérek a régi Hősök,Egyenlők,AKKEZDET PHIAI, Mikee Mykanic...nagyjából ennyi
2015. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Deniz, Tkyd, Antal, Day, AKPH, Hősök, Deego, Punnany Massif, DSP, Vicc Beatz, Sub Bass Monster,
2015. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy magyar rap, főleg nem az RTM.
2015. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
punnany massif
2015. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
AK26, Essemm, Hősök
2015. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hősök, Sub Bass Monster, Sör és Fű, Tkyd, Day, Siska Finucci, Mikee Mykanic, Suppah, NKS, Barbárfivérek, Punnany Massif, Curtis.
2017. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
AKPH, Beersee, Vicc Beatz, P.G., Rico, Mikee Mykanic, C2SH, Antal&Day, régi Ak26, Missh, Goore, Weszélyes Elemek, Young G, Gregory, Hoodiz, Killakikitt, Tykd, Curtis, BLR, DSP, G.wM., Raffla, RA, Rawmatik, NKS,
2017. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!