Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találjak meg egy zenét...

Hogy találjak meg egy zenét aminek sem a címét sem az előadóját nem ismerem?

Figyelt kérdés
Lassú,szimpla zene némi zongora hangokkal leütve... De nem tudom mi a címe annyit tudok róla összesen, hogy nagyon régi.Kérdeztem már apát-anyát testvèrt stb,de nem tudják, hogy mire gondolok mert csak el dúdolni tudom. Segítsetek légyszi.:)

2015. márc. 5. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ez alapján a definíció alapján soha az életben nem is fogod megtalálni.

komolyan nem értem, hogy emberek tucatjai raknak fel naponta ilyen értelmetlen "lassú, szimpla zene némi zongora hangokkal leütve" és "régi", ami nem csak ostobaság (mi a rákot jelent, hogy zongora hangokkal leütve???), hanem vérlázítóan zenét lenéző.


amit leírsz, az alapján lehet Debussy bármelyik műve, Bartók Mikrokozmosza, lehet Earl Hines egyik nótája, vagy George Gershwin Concertoja, lehet a Mad World Gary Jules-tól vagy a Cannonball Adderley Quintet egyik zongoraintrója.


mi az, hogy RÉGI?? vannak stílustörténeti korszakok a zenében, de minimum évtizedek. meg vannak műfajok is. legalább írd le, hogy késő klasszicista, vagy 90s pop song, legalább ennyit tegyél már meg, és nem blamálod magad ennyire. honnan a fenéből kéne tudnom, hogy neked mi a nagyon régi? Lassus és Palestrina művészete kb. 600 éves, az elég régi. de ha egy tinédzser gyerek vagy, akkor neked már a 80-as évek is elmondhatatlan távolság... gondold ezt át még egyszer, meg mindig, mielőtt ilyen kérdést teszel fel.

2015. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!