Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek miért van ennyire...

Szerintetek miért van ennyire háttérbe szorulva a drum and bass?

Figyelt kérdés

Miért került..vagy inkább maradt ennyire periférián a műfaj? Már több, mint öt éve hallgatom, és egyszerűen nem sok olyan könnyűzenei műfajt tudnék mondani, ami ennyire változatos és érdekes lenne.

Jó, minden évben van 1-2 sláger, meg pár évente sikerül felkapnia pár produernek/kiadónak, de nem összehasonlítható a népszerűsége mondjuk a houseos, elektros vonalakkal.

Ráadásul táncolható zene, meg fotelzenének is jó.



2015. márc. 6. 00:06
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ez is beszédes, de akár a fesztiválok számáról, klub-fellépésekről, Youtuberól bármiről hasonló adatok jönnének ki valószínűleg.

2015. márc. 6. 00:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen az elektronikus zene... Mindig van valami, ami menő és a tömeg igénye arra nagyobb. Most ez a house-electro vonal. Régen a trance, hands up, stb. A dubstep sem volt túl népszerű, mielőtt felkapták.

Lehet, hogy egyszer a dnb is felkapottabb lesz, lehet, hogy nem.

A linken nekem a kereső jön csak be.

2015. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lupati válasza:

Hát én sem tudok változatosabb és jobb zenét mint a dnb de be kell látni nem a köz izlésének való.Eléggé réteg zene.Sokaknak fárasztó ,mert figyelni kell rá és neuroérzékenynek kell ahhoz lenni :-)A legtöbben háttérnek használnak zenét(csak szóljon valami) Meglátásom szerint a kritikus tömeg a buta-housera meg az unalomig játszott slágerekre nyálaz.(gyötrelem)

A rádióadók is keveset játsszák ami népszerűbbé tenné.Én többszáz emberrel dolgozok együtt és 1-2 ember hallgat csak törteket.Nem baj.Nálam 24/7 dnb megy :-)

2016. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!