Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nothing Else Matters eredeti...

A Nothing Else Matters eredetileg a is a Metallica száma?

Figyelt kérdés
mert azt halottam hogy nem hanem ők is feldolgozták
2010. febr. 14. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az apocalyptica tőlük dolgozta át de, hogy a Metallica is átdolgozta volna arról még nem hallottam.
2010. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ő számuk az tuti
2010. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a nothing else matters valóban teljesen metallica szám. a metallica feldolgozásokat a garage inc 2 lemezes cd-jükön adott ki. illetve a garage ep-revisited, ezen hallható először Jason Newsted, de ezek kivételével mindengyik eredeti metallica szám. az apocalyptica, (tuti elirtam) dolgoz fel főként metallica számokat, de másnál is előfordul.
2010. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy eredeti Metallica.

OFF: Említették az Apukaliptikát, mint fő feldolgozót, hozzátennék egyet: nekem vagy egy cd-m valahonnan, Fade to Bluegrass a címe, ua. fekete, mint a Metallica fekete album (amin a szóban forgó szám van) és brutál country/bluegrassban nyomnak rajta vagy 12 Metallica számot, bendzsóval meg mindennel, ami kell!!

2010. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Nothing Else Matters eredetileg is Metallica szám, mivel James Hetfield írta. :) Tudom, OTTVOLTAM :D
2010. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
James Hetfield (énekes, gitáros) a barátnőjének írta, de Lars Ulrich (dobos) meghallotta és azt akarta, hogy rajta legyen az albumon
2010. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!