Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb együttes a Sonata Arctica vagy a DragonForce?

Figyelt kérdés
Én mindegyiket nagyon szeretem de most a ti véleményetekre vagyok kiváncsi
2010. febr. 14. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sonata. És gyere mötálfesztre!
2010. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thurston ***** válasza:
1%
Szerintem mindegyik elég unalmas (ötlettelen), de a Sonatas arcok legalább tudnak zenélni. Tehát inkább őket választanám.
2010. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sonata
2010. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindekettőt szeretem. A Sonata talán "nyugisabb" viszont a DragonForce-ban amit leművelnek a gitárokkal...:)
2010. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A Sonatas arcok tudnak zenélni? Láttál te már gitár szólót a DragonForce gitárosától? Vagy hallottad már az énekes zseniális hangját? Egyébként pedig tökre másik stílus, de nekem a DF jobban bejön.
2010. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thurston ***** válasza:
13%

21:14


Több szempontból is elég nevetséges, ha azt gondolod, hogy a Dragonforce zenészei jók. Gyanítom a gitározáshoz például nincs sok közöd. A laikusokat persze könynen átverik, de ez nem változtat azon, hogy tök ötlettelen alapskálákat darálnak iszonyú repetitív módon. Oké, gyorsak, ettől függetlenül aki normálisan tanul gitározni másfél évig, simán eljátsza bármelyik szólójukat, ami egyébként az együttes gitárosairól nem mondható el... :'D

Nem is, azt visszavonom, hogy a laikusokat könnyen átverik. Akinek van egy minimális hallása, és szeret odafigyelni arra, amit hall, az szerintem simán rájön, hogy milyen unalmas dolgokat művelnek minden számukban.

Az énekes meg egy full szimpla heavy metál énekes. Minden második heavy/speed/power bandában találsz ilyen hangot.


A Sonatát szintén nem emelném túl nagy magasságokba, de a Dragonforcenál mindenképpen ügyesebb és hozzáértőbb zenészek alkotják.

2010. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Thurston ***** válasza:
0%

Jaj, fel sem tűnt, hogy zat írod telejsen más stílus. Ha ezt látom, akkor rögtön kapcsolok, hogy zenéhez jól értő arc vagy, és leszarom inkább az egészet.


(Azért kíváncsi vagyok, hogy te melyik bandát milyen műfajba sorolnád be, amikor mindkettő olyan színtiszta speed-metál, mint annak a rendje.)

2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha azt mondjátok hogy könnyű ilyen zenét csinálni akkor mér nincs ilyen magyar együttes ami ilyen jó zenét játszana?
2010. máj. 29. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dragonforce. az a japán csávó ahogy bánik a gitárral vmi csodálatos.
2010. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves nagyképű gitáros! Oké, hogy eljátszod csak az a baj h ilyen gyorsan biztosan nem! Tudom h nem feltétlenül a gyorsaság számít, de azért ne arcoskodj!
2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!