Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki megtudja mondani hogy...

XlBelieberxl kérdése:

Valaki megtudja mondani hogy Justin Bieber 2015. -ben jon-e Magyaro. Ra?! Ha igen (tegyuk fel) Kb. Mennyibe kerulne a koncertjegy? (Bieber ellenes valaszoktol kimeljetek! Koszonom! )

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 14:47
 1/5 mamacita válasza:

figyeld twitteren, instagramon, facebook-on vagy a saját honalpján mikor posztolja az aktuális fellépéseket.

Ha jönne Magyarországra az egy turné keretein belül történne meg, nézz utána, hogy lesz-e turné és mik az állomások.

Nem tudom mennyi lehet a jegy, de ilyen 15.000 körül gondolkodj.

2015. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi!
2015. márc. 9. 21:27
 3/5 anonim válasza:
Nem fog... Megutálta a magyarokat azóta amikor egyszer leköpték mert nem tetszett nekik és kiabáltak rá. Imádja az itteni Belieberit de nem jön ide
2015. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt nyilatkozta soha többet nem fog jönni mióta egyszer lefujjogták már a reptéren a pasik. Azzt mondta soha többet.
2015. máj. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lol jó tudni ezeket...

És most a valóság: 1.Doha nem volt még Magyarországon 2010-ben úgy volt jön a Viva Cometre de nem tudott..

Hát szerintem idén nem jön mivel szeptember/oktober fele jelenik meg az új albuma és akkor turné is lesz ugyebár. Akkor utána lesz látható a fellépési helyszínek, és mindig a helyszíneknél USA áll az első állomásoknál utána kezd el más országokba menni. Szóval talán jövőre.. És a jegyára változó kb. 20-tól felfelé Kb. 50-60 ezerig + a meet and greet külön 100+ ezer. Persze mindenki olyan jegyet vegyen amit a tárcája megenged. De itt pontosan látod, hogy a 2013 Bécsi koncertre melyik jegy mennyibe került. [link]

Remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!