Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi MTV-s klip kb.2006-ból....

Régi MTV-s klip kb.2006-ból. Mi az előadója, címe?

Figyelt kérdés
Tudom elég nehezet kérdezek, de mióta egyszer elnosztalgiáztam, nem tudom abbahagyni a keresést. Annyit tudok róla, hogy ritkán ment az MTV-n, 2005 vagy 2006-os szám, valamilyen electro műfajú zene volt vokál nélkül, monoton dallammal és animált klipje volt. A klipben egy fehér nyuszi mászkált meg csinált dolgokat, az emlékekből elég színtelen, inkább fekete-fehér kontúros rajz jut eszembe. és egyszer olvastam róla valahol, hogy azt a klipet egy magyar grafikus készítette és az előadó meg a számcím ugyanaz volt azt hiszem. Aki rájön ebből, az kap egy pálinkát. Köszönöm előre is!

2015. márc. 8. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem ugyanaz a számcím meg az előadó, de elektronikus, magyar, nyuszis, fekete-fehér. :D
2015. márc. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de sajnos nem ez az. Igazából ez nem is nagyon elektro, de a leírásra illett :D
2015. márc. 11. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
:D
2015. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!