Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a - szerintem disco...

Melyik ez a - szerintem disco - szám?

Figyelt kérdés

Egy nő vagy egy banda énekli, nagyon régi, szerintem disco (vagy legalábbis az a kor lehet). Annyira emlékszem, hogy a refrénje úgy kezdődik, hogy "I was ...-ing ...." és utána valami olyan szó, amiben "áj" van. És ennél a résznél a hang az erőteljesebb, a zenei aláfestésnek nem olyan lényeges a szerepe. Az a baj, hogy azért nem emlékszem kb. semmire a szövegből, mert amikor sokszor hallottam, még nem tudtam angolul, így nem maradt meg. Most csak ennyire emlékszem belőle, meg a dallamára/ritmusára, és sehol sem találom.:/

Ha bárkinek bármi tippje van, légyszi linkelje vagy írja le, sokat segítene! Köszi előre is!



2015. márc. 8. 19:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Mégis megtaláltam, már mindegy, köszi. :)
2015. márc. 8. 19:58
 2/2 anonim ***** válasza:
engem érdekelne, hogy melyik az, meg hogy melyik banda énekli? az olsen-banda vagy a vörös brigádok?
2015. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!