Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki a Nekrofília...

Ismeri valaki a Nekrofília zenekart?

Figyelt kérdés
Láttam interneten, hogy kivan festve az arcuk és elég ijesztőnek tűnnek! Ők komolyan gondolják a nekrofíliát, mert ha igen akkor nagyon betegek! Ismeri őket valaki személyesen, esetleg találkozott már velük valaki?

2015. márc. 10. 23:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
black metal zenekar mint ezer másik.Az hogy ez a nevük még nincs közük a témához közvetlen.
2015. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak figyelem felkeltés, mint ahogy a Kiss csinálta. Szar zene, nagy márketing. És így lesznek jók. Legalábbis szerintük. A beteg black metal korszaknak már nagyon régen vége van.
2015. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tom Benko ***** válasza:
@Zomber: Azért a Kiss és a black metal között párhuzamot vonni elég meredek. Amúgy nem mondanám szar zenének, bár annyi biztos, hogy nem éppen popsláger.
2015. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
ez is egy stílus,nincs ezzel gond.
2015. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekrofília csak a nevük, kizártnak tartom hogy szabadidejükben kedvtelésből hullákat gyaláznának meg.

Black metal korszaknak meg nagyon nincs vége.

Ezek a zenészek úgynevezett hullasminket viselnek.

2015. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szóval se mondtam hogy ugyan az a kettő. Hanem inkább a figyelem felkeltés volt az erősségük mint sem a zene. Szintén az ilyen Nekrofilia stílusú black metalnál.
2015. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tom Benko ***** válasza:
Zomber: Ja. Így már inkább igaz. Pedig eredetileg a hullasmink egészen más célt szolgált, csak sajnos valóban jöttek az ilyen senkiháziak, és degradálták az egész műfajt.
2015. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Gorethrone válasza:
73%

na most rákerestem én is, valóban black metal zenekarról van szó és elég brutális zenét tolnak, totál stílszerűek! Nem hinném, hogy marketing célból vették volna fel ezt a nevet és azt sem hinném, hogy pózerkedésből festik az arcukat. a honlapjuk alapján már 10 éve működik a banda és én pl most olvastam róluk először... az biztos, hogy csak azért ez a nevük, mert ez illik a stílushoz, de tutira nem csinálnak semmi olyant... Az ilyen emberek előbb zenészek, mint elmebetegek, bár tény, hogy tuti van valami deffektjük.

Amúgy az meg mekkora hülyeség már, hogy a beteg black metal korszaknak vége van??? a black metal önmagában antiszociális és elborult elmére utal, normál gondolkodású ember nem hallgat és végképp nem játszik ilyen zenét.

2015. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem voltam világos, majd legközelebb érthetőbben kommentelek, bocs.

A "beteg" black metal alatt a Mayhem, Thorns, Burzum, korai Emperor időszakot értem. És hatalmas műfaj alkotó korszakként nézek vissza rá (Euronymus, Snorre-ra gondolok). Ennek pedig már nagyon régen vége...Manapság inkább a deppressszív, atmoszférikus "black metal" a hallgatottabb, erre gondoltam az elöbb.

Amugy a de mysteriis, és a thorns lemezt bármikor megtudom hallgatni, mert zeneileg piszok jó albumok..!

2015. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gorethrone válasza:

Azt hiszem így már értem, mit szerettél volna írni.

Ezek a bandák valóban nagy nevek a stílusban, de nem szabad mindent egy kaptafára venni. HA most az összes bm banda ezeket a vonalakat követné, akkor aztán végképp nem lenne egyedi a zenéjük. Így sem "könnyű", hisz a stílusnak megvannak a jegyei, amit hordoznia kell a bandának, ahhoz, hogy bm-ként könyveljék le őket. és azt se felejtsük el, hogy az általad említett zenekarok olyan bandákon nőttek fel, amiket egy mai bm rajongó nem hallgatna...

ez valamilyen szinten a természet rendje, hogy emberek és zenék hatással vannak egymásra és mint egy láncreakciót beindítva szélesebb spektrumokra helyezik a stílust.

2015. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!