Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eminem,50cent, Wiz Khalifa,...

Nymphadora204 kérdése:

Eminem,50cent, Wiz Khalifa, Dr Dre, Snoop Dogg, B. O. B. new school rapperek, igaz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dre meg a régi Snoop (szóval nem ez a featelek mindenkivel) szerintem még elmennek oldschoolnak.

de wizkalifa az még new school rappernek is rossz, ez egy veréb, olyan mint bíber 2 év múlva azt sem tudják majd hogy volt ilyen.

2015. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

A 90-es évek után tevékenykedő rapperek már new school előadóknak nevezhetjük.

Kalifa szerintem is sz4r... Kalifa,Lil Wayne, Tyga + még a mai Snoop is egy nagy sz4r... nem nevezném őket rap előadónak...

2015. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A.C.A.B válasza:
Dre-t veszélyes lenne egyértelműen a new schoolba sorolni. A stílusát meg még inkább. Az előttem szóló írta, hogy a new school a 90-es évektől kezdve van. Dre pont a 90-es évek elején találta ki a G-funk-et, ami ezek szerint a new schoolhoz tartozik. De, hogy ha Dr.Dre-ről van szó, ne felejtsük el az N.W.A.-t ahol ő is tag volt. Az N.W.A. viszont már old school, ezért veszélyes Dre-t így sorolgatni :)
2015. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek közül csak eminem ,dr.dre : D a többit aligha nevezném rappernek csöves divat zenét termelnek orba szájba :D igazi rapperek kellenek?:D ott van a wutang-clan tagok..methodman...rza...gza és a többiek..Onyx,2pac ők igazi rapperek
2015. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 brokenbone ***** válasza:
59%
igen ők mind new school előadók. bár innen mára már mind gagyik, kalifát kivéve ő mindig az volt. bob meg nem tudom hogy ki. :D
2015. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!