Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó ez a szám vagy...

Szerintetek jó ez a szám vagy nem?

Figyelt kérdés

Tesóm azt mondta hogy hulladék, de nekem naon bejön, folyamat ezt hallgatom vagy egy napja.

Szerintetek?


https://www.youtube.com/watch?v=kcVoZr2JBkQ



2015. márc. 15. 17:34
 1/4 anonim válasza:
az Alice in Chains egy nagyon jó választás, gyerekkoromban anya sokszor hallgatta őket, egy kicsit engem is rászoktatott, pont erre a számra. Na meg azért is nagyon tetszik, mert szerintem van egy Nirvana beütése a dolognak, és nagyon jó érzés ezt hallgatni. :)
2015. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Szeretem az AIC-t, szerintem jobb, mint a Nirvana. Egyébként szinte ugyan abban az időben, ugyan abból a városból indultak, ezért van a hasonlóság. Na meg mert ők voltak akik megalkották a grunge stílust.
2015. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jövőben ilyent soha ne kérdezz meg!

Mindenkinek egyéni, hogy valami jó, vagy sem. Általában, hogy mi tetszik nekünk, teljesen a saját lelki ügyünk, a pillanatnyi zenei ízlésünk az adott lelki állapotunkat tükrözi. Ha neked most erre van szükséged, akkor nyugodtan hallgasd, és játszd, mert neked most erre van szükséged.

Momentán nekem most tetszik, de lehet, ha tegnap kérdezed, akkor nem tetszik. Szóval ez ilyen dolog.

2015. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3

teljesen igazad van

nem is írok semmit sem :D

2015. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!