Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám?

Melyik ez a szám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem elég bonyolult lesz, de megpróbálok mindent összeszedni, amit tudok róla :D



Szóval, ma a rádióban hallottam egy számot, de sajnos nem tudom a címét :/ Azt hiszem, 2 napja adták ki (de ez nem biztos), és egy nő énekel, viszont nem ismertem fel a hangját. A szám legelején viszonylag hirtelen és gyorsan valami olyasmit mond, hogy "here we go". A szám közben pedig sokszor csak annyit énekel, hogy "e-o, e-o". Sajnos csak ennyit értettem, mert nyolcadikos vagyok, és németes, nem tanulok angolt. :D



A válaszokat előre is köszönöm, megy a zöld kéz mindenkinek! :)



2015. márc. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik rádióban hallottad és kb hány órakor?
2015. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nem elég pontosan írtam :/ Mert suli rádióban hallottam :/ De annyit tudok, h eléggé új szám.
2015. márc. 19. 21:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma újra hallottam, megint suliban. Nem teljesen értem, mit énekel, szóval lehet, hogy nem jól írom, de én valami ilyesmit hallok ki belőle: "I was alone El Nino... e-o e-o e-o e-o" meg valami "do will you". Elnézést ha hülyeséget írok, de tényleg kb ennyit értettem belőle :S
2015. márc. 20. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Milk & Sugar ft. Maria Marquez - Canto del pilon
2015. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ez. :/ Azért köszönöm, ment a zöld. :) Ha valakinek van tippje, jöhet még. :D
2015. márc. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!