Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik annyian a...

Miért szeretik annyian a Justin Bieber-t, Lady Gaga-t, Tokio Hotelt, Avril Lavigne-t?

Figyelt kérdés
Most komolyan. Mit tudnak ők? Mert szakmailag (zeneileg), nem egy nagy durranás egyik sem. Miért imádják őket millióan? Most nem a rajongó kis tinilánykák véleményére vagyok kíváncsi! Ilyen válaszok engem nem érdekelnek, hogy: " A Justin Biebert azért szeretem, mert olyan cuki pofikája van, meg olyan aranyos. " Normális értelmes logikus válaszokat szeretnék kapni.
2010. febr. 16. 15:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Lady gaga! szuper!! de csak ő!! jó a zenéi!! de a többi nem jó
2010. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%

Ízlések és pofonok.

Én az összes fent említett előadónak szeretem a zenéit. Persze nem mindet.

A Miért-re nem lehet válaszolni. Akár azt is kérdezhetnéd, hogy miért szereted a tortát, és a spenótot miért nem. Stb..

Mindenkinek más...Miért? Csak!

2010. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Látom nem olvassák el a kérdést részletesen. Oké jó a zenéjük, na de könyörgöm nem is ők csinálják a zenét, a dalszöveget sem ők írják legtöbbször. Ráadásul koncerteken is csak playbackelnek. Hol itt a tehetség?! Az odáig oké, hogy divat.
2010. febr. 16. 15:58
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
Név elé nem szoktunk névelőt tenni, valamint nem tudom, hogy hogyan lehet ilyenen fennakadni. Ha egyszer ez folyik a tévéből, akkor mit hallgassanak?
2010. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
mindig is sokan voltak vevőek a sz*rra
2010. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem avril nem tartozik ide. Ő régóta zenél, és nem csak a managerek csináltak belőle híres embert.. bár, lehet hogy mostanára ő is "elcelebesedett"

a többi meg azért híres, mert mindenhol őket reklámozzák. És a sok kis tiniplcsa meg ugrik az ilyenekre, és hallgat ilyen szarokat..:/

2010. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Csak neked előkerestem egy régebbi Tokio Hoteles kérdéshez intézett válaszomat. A kérdés az volt, hogy miért nem szeretik az emberek a Tokio Hotelt. A válasz az összes itt felsorolt előadóra érvényes.


"Lópikula zenét adnak el a nyálas kinézetükkel, erősítve a tényt, hogy a mai fiatal lányok a b*zikra buknak. Szerintem a népszerűségük a zene/kinézet arányában mondjuk 5%/95%. Ha megnézel egy tokiohotel koncertet (vagy akármi mást, anti fittnes club, jonas brothers és hasonló minőségi előadók) a közönség 99%-a 12-16 év közötti lány.

Csak a hülyének nem esik le az összefüggés.


Az értelmesek pedig egyértelműen azért utálják őket, mert elveszik a teret a sokkal tehetségesebb, de kevésbé feltűnő stílusú bandáktól. Ez egy épeszű zeneszerető emberben ellenszenvet vált ki."


Ezt még kiegészíteném a 2 női előadó esetében a botrányaikkal. Ők ettől híresek, a zenéjük fos (bár Lady Gaga-ban van némi fantázia).

2010. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert ami ötlettelen zeneileg, és érzelmielg is nulla tartalommal bír, az könnyebben emészhető. Hiszen aminek komoly, mély tartalmas van, az nem fog mindenkinek betalálni. Csak bizonyos embereknek, de ők ténylegesen nagyon fogják szeretni. Viszont a popzenének az a lényege, hogy pénz legyen belőle, vagyis sok embernek kell szeretnie. Elég egyszerű.
2010. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

"Lady Gaga-ban van némi fantázia"


MIndig érdekelt, hogy mi alapján mondja ezt valaki. Merthogy. A számai ugyanolyan sablonos akkormenetekre épülnek, ugyanazokkal a gyári szintetizáto presetekkel, mint az összes többi popdal, tíz évvel ezelőtt. AZ énektémái meg többnyire hetvenes és nyolcvanas évekbeli számok koppintásai.


Szóval én még semmi egyedit nem véltem benne felfedezni, pedig valamelyest van hallásom a zenéhez. (Meg tanultam is pár évig.)

2010. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Én speciel Lady Gagában látok némi fantáziát. Láttam néhány koncert felvételét ott nem playbackelt és a hangja is jó volt. Amikor pedig a speechlesst adta elő, azt kifejezetten mély érzelmekkel énekelte és ő is zogorázott hozzá. De persze ő is a mai, szerintem torz világ szülötte.
2010. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!